Yeni düet sinyali verdiler

Türkiye’nin ünlü sanatçıları Murat Boz ve Gülşen yeni yıl akşamı Girne’deki Les Ambassadeurs Hotel’de hayranlarının karşısına çıktı.

Yeni yıla düet yaparak giren Gülşen ve Murat Boz, 3 yıl önce beraber seslendirdikleri “İltimas”tan sonra yeni bir düetin gelebileceğinin sinyallerini de verdi.

Konser öncesi basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Murat Boz, “2018 inşallah kötü günleri geride bıraktığımız bir yıl olsun. Herkes mutlu ve sağlıklı olsun. Kötü haberler almayalım artık. Ben umutluyum, 2018 ülkemize sağlık, mutluluk, huzur getirecek” dedi.

Murat Boz, Gülşen’le yaptıkları düetle ilgili olarak şunları söyledi:

“İltimas’a üç sene önce düet yapmıştık Gülşen’le. Kariyerimin çok önemli dönüm noktalarından bir tanesi. Sevgili Gülşen Türkiye’nin önemli besteci ve yorumcularından bir tanesi, onunla çalışmak gerçekten mutluluktu. Bu akşam da sahneye beraberiz.”

Murat Boz’dan sahneyi devralan Gülşen de “2017 bence çok güzeldi, çünkü oğlum oldu. Hayatımdaki en güzel yıldı diyebilirim. İnşallah bundan sonraki yıllarda hep birlikte sağlıklı, mutlu, keyifli geçer” dedi.

Gülşen, Murat Boz’la yaptıkları düetle ilgili şunları söyledi:

“Biz İltimas’ı beraber söylemiştik, güzel bir çalışmaydı. Sevenlerimiz de beğendi. İlham meleklerinin nereden geldiği belli olmuyor belki yeniden olabilir.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir