Yeni kraliçe Bosna Hersek’ten çıktı

Geçtiğimiz günlerde Antalya’da Avantgarde Hotel’de kampı yapılan Miss New World 2017 yarışmasının kraliçesi Bosna Hersek’ten Ana Bavrka oldu.

Need Tour: İsmayil Mamed&Cumali Zufer’in organize ettiği ABA Marketing sponsorluğunda Russong Tv’den yayınlanan muhteşem yarışmanın koreografi ve danslarını Asil Çağıl yaparken,sanat yönetmenliğini Ahmet Güneş, koordinatörlüğünü de tanınmış model/oyuncu Olga Fabi üstlendi. 15 gün sıkı bir kamp süreci yaşayan güzeller yürüyüşten dansa, spordan giyim ve makyaj derslerine kadar çok yoğun bir kamp dönemi yaşadılar.

Miss New World 2017 Bosna Hersek’ten Ana Bavrka olurken, First Runner Up Rusya’dan Ksenija Stefanenko, Second Runner Up Kazakistan’dan Alfina Nassyrova, Miss Bikini Ukrayna’dan Krstyna Khomchenko, Miss Fest ise Türkiye’den Gamze Yıldırım seçildi.

Olga Fabi tasarımı pareolar ile podyuma çıkan güzeller, modacı Süleyman Tezcan’ın beyaz koleksiyonu ile izleyenleri kendilerine hayran bıraktılar. Festivale yurt dışından binlerce kişi katıldı. Angelice Agurbash, Gr.Pizza, Olga Romanovskaya, Irakly, Bianca, Vintage, Dato, Ligalize, DJ Filatov&Karas, Ilya Zudin, 5sta Family, Arsenium, İsparta, KVN Group Sparta Astana, Ekaterina Kokorina gibi Rusya’dan bir çok ünlü sanatçının katılımı ile gerçekleşen muhteşem festival Miss New World 2017 yarışması ile sona erdi.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir