Magazin

Yeni yerinde hizmete girdi

Kıbrıs’ın ilk protez saç merkezi Cyprus Hair Aesthetics, yeni yerinde hizmet vermeye başladı.

Kıbrıs’ın ilk protez saç merkezi Cyprus Hair Aesthetics, yeni yerinde hizmet vermeye başladı.

Tıbbi bir müdahale olmadan herkesin rahatça kullanabileceği doğal bir saç protezi sisteminin eksikliğini gören Murat Şeker, geçtiğimiz yılın başlarında Cyprus Hair Aesthetics markası ile saç protez uygulamalarını Kıbrıs halkı buluşturmuştu.

“Saç Protezine yoğun talep!”
Yeni yerinde ilk kez Kıbrıs Magazin’e açıklamalarda bulunan Şeker, “Saç protezinde ön yargıyı kırmak önemliydi, kırdık. İyi bir medya planlaması ile halkımıza protez saç uygulamasının doğal göründüğünü, kesinlikle fark edilmesinin mümkün olmadığını ve kendi saçınız gibi kullanabileceğini açıkladık. Aldığımız yoğun talep sonrası bizleri ziyaret edip kahvemizi içen misafirlerimiz, belli bir süre sonra mutlu müşterilere dönüştü. Yeni yerimizde daha konforlu ve alternatif bakım uygulamaları sunacağız. 3D saç simülasyonu (3D Scalp) ve Saç uzatma sistemleri (Hair extension) ile verdiğimiz hizmet kalitesini yükseltmeyi hedefliyoruz” dedi.

“Herkese teşekkür etti”
Sosyal medya hesabı üzerinden de kısa bir mesaj paylaşan Murat Şeker, “Değerli müşterilerimiz için yenilendik sizlere daha iyi hizmet vermebilmek için yeni yerimiz Girne Halk Bank üst katıdır. Emeği geçen herkese sonsuz teşekkürler.”.

free
web stats
Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler

Magazin dünyasından son dakika gelişmeler, ünlülerin, mankenlerin, sanatçıların flaş haberleri!

Copyright © 2018 Kibrismagazin.com

To Top