Yeni Yüzümüzle Karşınızdayız

Yeni yıl, yeni heyecan derken, bu yıl ikinci kez tasarımı komple değiştirdik. Değişimle birlikte gelişen görüşlerimi, düşüncelerimi ve değerlendirmelerimi sizlerle paylaşıyorum.

1593 Gün Yayın
14 Temmuz 2007‘da başlayan maceramız, 4 yıl 2 aydır devam ediyor. Diğer bir değişle 1593 gündür aralıksız olarak yayındayız. Geçen bu kısa süre içerisinde bir çok değişiklikler yaparak kaliteyi yakalamaya çalıştık. Kuzey Kıbrıs şartlarında yayın yaptığımımızı düşünürsek, şuan bunun çok üstünde olduğumuzu söyleyebilirim.

Teknolojiye Bakış
Zengin içerik ve üstün altyapımız ile birçok konuda rakipsiz olduğumuzu düşünüyorum. Kıbrıs Magazin’in geri kaldığı tek konu reklam. Reklamın en hızlı ve etkili yolununun internet olduğunu anlamakta bile güçlük çekiyorlar. Anlamak istemiyorlar. Bu konuda bize güvenen, güçlü altyapısı ve cazip fiyat oranları ile lider internet servis sağlayıcısı Nethouse Networks’e sonsuz teşekkür ediyorum. Nethouse, yaklaşık 2 yıldır teknoloji sponsorumuz.Bizleri çok destekliyorlar. Bazı teknoloji şirketleri için aynı şeyleri pek söyleyemeyeceğim. Onlar kafalarına göre işler yapıyor. Kampanyaları gençlere yapıyorlar ama gençlerin bulunduğu yerleri hesaba katamıyorlar. Bu açıdan baktığımızda Nethouse’un sadece teknolojik altyapısı değil teknolojiye olan bakışıda oldukça güçlü.

Son olarak geçen gün internette dolaşırken okuduğum güzel sözü sizinle paylaşıyorum ;

Varolan türlerin en güçlüsü değildir, en zekisi de değildir.Hayatta kalan değişime en çok ayak uydurabilendir.(Charles Darwin)

Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.