Kıbrıs

Yeşilırmak 12. Güzeli Apaydınlı oldu

Bu yıl 12. si düzenlenen “Çilek Güzeli Yarışması” dün akşam görkemli bir organizasyonla tamamlandı.

Bu yıl 12. si düzenlenen ‘Yeşilırmak Çilek Güzeli Yarışması’ önceki akşam görkemli bir organizasyonla tamamlandı. Çeşitli etkinliklerin yer aldığı festival kapsamında vatandaşlar gönüllerince eğlendi.

Yeşilırmak-Yedidalga Üreticiler Birliği, Lefke Avrupa Üniversitesi ve Lefke Belediyesi sponsorluğunda organize edilen ve toplam 10 güzelin katıldığı yarışmada, birinci Lefke Avrupa Üniversitesi Hukuk Fakültesi öğrencisi Asya Apaydınlı oldu.

Yarışmada 10 numaralı mayosuyla boy gösteren Apaydınlı, yarışmada birinci olduğunun anons edilmesinin ardından büyük bir sevinç yaşadı. Yarışmada ikinci Ukranyalı Mariia Yakabchuk olurken, üçüncü ise, Lefkoşa Bülent Ecevit Anadolu Lisesi 2. sınıf öğrencisi İlayda Yücel oldu.
Yarışmada birinci olan Asya Apaydınlı’nın tacını Yeşilırmak-Yedidalga Üreticiler Birliği Başkanı Cahit Işıkgün ile Lefke Avrupa Üniversitesi Satın Alma Müdürü Gülay Öztoprak birlikte taktı.

Gecede ayrıca, Dostluk Güzeli Eda Yaman ve Basın Güzeli Melisa Günal seçildi. Dereceye giren yarışmacılara, komite üyeleri tarafından çiçek ve para ödülü takdim edildi. Yarışmada ülkemizin sevilen seslerinden Ayşegül Zaim de sahne aldı.

free
web stats
Yorum Yap

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler

Magazin dünyasından son dakika gelişmeler, ünlülerin, mankenlerin, sanatçıların flaş haberleri!

Copyright © 2017 Kibrismagazin.com

To Top