Yıldızların müzik şöleni

Açıldığı günden bu yana yaptığı organizasyonlarla adından sıkça sözettiren KKTC’nin ilk ve tek premium oteli Cratos Premium, Cumartesi gecesi misafirlerine Özcan Deniz ve Gülşenle unutulmaz bir müzik şöleni yaşattı.

Otel misafirlerinin yanısıra yerli halk tarafından da büyük ilgi gören konserde ilk sırayı, Türk Pop müziğinin ünlü ismi Gülşen aldı. Sahne performansı kadar giydiği kostümlerler de göz dolduran sanatçı yaklaşık 2 saat sahnede kalarak misafirlere unutulmaz bir gece yaşattı. Gülşen, halen yoğun bakımda bulunan İbrahim Tatlıses’in şarkılarını da seslendirerek sahneden geçmiş olsun dileklerini iletti. Gülşen’den sonra sahneyi devralan Özcan Deniz ise seslendirdiği hareketli parçaları ile izleyenleri bir dakika yerlerinde oturtmadı. Son günlerde vizyon filmi “Ya Sonra” ile oyunculuğu ve yönetmenliği de çok konuşulan sanatçı, film çalışmaları yüzünden uzun süre ara verdiği sahne performansına Cratos Premum Hotel’de yeniden başladı.

Aynı gecede ardarda 2 ünü yıldızın sahnesine tanık olan izleyiciler arasında sosyetenin tanınmış simalarından Sema Çelebi ve Kenan Erçetingöz de vardı.

Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.