Yoğun bir tempoya giriyorum

Türkiye’nin ünlü sanatçısı Serdar Ortaç bayramın ikinci günü Cratos Hotel’de sahne aldı.

Şeker Bayramı’nın 2. günü Cratos Premium’da sahne alan Serdar Ortaç yine farkını gösterdi ve muhteşem bir geceye daha imza attı.

Sahnesine ‘Gıybet’ isimli şarkısıyla start veren sanatçı, ‘Herkesin bayramı kutlu olsun. Bu gece yaklaşık bin beş yüz kişiye en güzel şarkılarımı söyleyeceğim’ diyerek herkesin bayramını kutladı.

Şıklığıyla göz doldurdu
Şıklığı ile göz kamaştıran Serdar Ortaç sahnesine ‘zakkum çiçekleri’ gibi unutulmayan şarkılarıyla devam etti. Son zamanlarda rahatsızlığı ön plana çıkan Ortaç, her şeyin yolunda olduğunu, sahnedeki başarılı performansıyla da herkese göstermiş oldu…

Sahneye istek parça yağdıran hayranlarını kırmayan Ortaç, birbirinden güzel şarkılarını Cratos Premium’daki misafirleri için seslendirdi.

Serdar Ortaç’ın birbirinden güzel dansçıları ve vokalistleri ile enerjisi hiç bitmeyen konserinde, seyirciler dur durak bilmeden dans etti..

Ortaç, Chloe ile evlendiği için çok mutlu olduğunu ve en kısa zamanda bebek istediğini belirtti. Annesi Nesrin Ortaç’ın da en önde yerini aldığı gecede Serdar Ortaç annesini de unutmayarak ona da sevgi dolu göndermeler yaptı. Bodrum’da eşinin ailesiyle bir hafta tatil yapacağını söyleyen Ortaç Amerika’da eşiyle yapmış olduğu tatilde tedavi olduğunu ve çok iyi durumda olduğunu söylerken orada konserler verdiğini ve bayramdan sonra çok yoğun tempoya gireceğini dile getirdi. Yeni çıkan meslektaşlarının albümlerini zaman zaman dinlediğini söyleyen Ortaç, bayramın tüm İslam alemine hayırlı olmasını diledi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir