Zeynep Bastık’tan anlamlı çağrı

Şarkıcı Zeynep Bastık, 28 Ağustos’taki Çeşme’deki konserinin tüm gelirini eski kocası tarafından katledilen Emine Bulut’un kızının eğitimi ve psikolojik desteği için bağışlayacağını duyurdu.

Zeynep Bastık’ın, 28 Ağustos’ta Çeşme Amfi Tiyatrosu’nda düzenleyeceği konseri “Emine Bulut Destek Konseri” olarak değiştirdiği duyuruldu. Sanatçı dostlarından konsere katılarak destek olmalarını rica eden Bastık, “Destek olmak isteyen olursa herkesi sahnemi paylaşmaya bekliyorum. Ne kadar büyürsek, ne kadar destek toplarsak, kaç kişiye ulaşırsak o kadar iyi. Çeşme Belediyesi ve devlet yetkililerinden de konserden kabul ederlerse bu seferlik kira / kesinti yapmamalarını rica ediyoruz” ifadeleriyle çağrı yaptı.

Bastık’ın çağrısına yanıt veren sanatçılar; Anıl Piyancı, Aybüke Albere, Berkay, Can Ozan, Ceylan Ertem, Fikri Karayel, Grogi, Jabbar, Kalben, Nev, Oğuzhan Koç, Reynmen ve Yase konsere katılıp şarkı söyleyeceklerini duyurdu. Biletix komisyon hizmetini; Çeşme Belediyesi de kirayı geri iade edeceğini Bastık’a iletti.

Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.