13 Ocak’ta burçlarda değişimler başlıyor!

Uzman Astrolog Özlem Recep, burçlarda yaşanan değişimleri burç burç sıraladı. Yeni ayda burçları neler bekliyor? Astrolog Özlem Recep sizler için yorumladı.

Koç Burcu (21 Mart- 20 Nisan)
İş hayatınızda güçleneceğiniz yeni bir sürecin içerisindesiniz. Önemli bir terfi alabilir ve mevki atlamanız için olumlu şartlar sizinle birlikte olabilir. Aile bireylerinizden ortalama bir kaç yıldır kronik rahatsızlığı olan kişiler var ise rahatsızlanabilirler, sağlık kontrolleri için mutlaka elleriniz üzerlerinde olmalı. Parasal konularda güvenmediğiniz adımları atarken dikkatli olmalısınız. Bu ay gereken önlemleri almazsanız Şubat ayında ciddi anlamda zorluk yaşayabilirsiniz. İnternetteki verilerinizi koruyacak önlemleri almalı ve çocuklarınız var ise sosyal medya hesaplarında tanımadıkları kişilerle görüşmelerinin önüne geçmelisiniz. Arkadaş ortamınızdaki bazı kişilerin gerçek yüzünü göreceğiniz bir süreç yaşayabilirisiniz.

Boğa Burcu (21 Nisan- 20 Mayıs)
Bugün hukuksal başvurularınızın olumlu sonuçlanması için mevkisi yüksek kişilerden yardım alabilirsiniz.. Medya ile ilgilenenler bugün itibariyle isminden ciddi anlamda söz ettirecek gibi görünüyor. Yeni aşk bekleyenler güçlü kişiler tarafından arkadaşlık teklifleri ile karşılaşabilirler. Gelen kişinin gizli yönlerini olduğunu bilmenizde fayda görünüyor. Uzun süredir evli olup boşanmayı düşünen veya ayrılmış ancak tekrar birleşmek isteyen kişiler evliliklerinde ikinci bir şansı birbirlerine verecek olabilir. Ancak bir problem görünüyor ki o da kayınvalide tarafı. Beraberliğinizde sizin düşündükleniz ve mutluluğunuz mu yoksa onların ilişkinize müdahaleleri mi daha önemli. Krizsel konuları atlatabilenler birlikteliğinde yeni bir eve taşınmak için adım atabilirler. Sağlığınızl ilgili dikkatli olmanız gereken süreçlerden geçmektesiniz, 13 ve 14 Ocak tarihinde sıkıntılar yaşamanız muhtemel.

İkizler Burcu (21 Mayıs- 20 Haziran)
Psikolojinizi yormamanız gereken günlerden geçmektesiniz. Gizli düşmanlar ve sizi takip edip rahatsızlık vermek isteyenlere karşı temkinli olmalısınız. Ayrıca maddi kazançlarınızdan kimseye bahsetmemeniz gereken günlerden geçmektesiniz. Beraberliğinizdeki kişinin güçleneceği bir süreçten geçerken, onun çevresinde bulunan veya bu kişi ailesinden biri de olabilir, kadınlardan gelebilecek düşmanlıklara karşı dikkatli olmalısınız. Sağlığınızla ilgili özellikle son 3 yıldır yaşadığınız kronik bir rahatsızlık bulunuyorsa lütfen kontrollerinizi yaptırmalı ve önlemlerinizi almalısınız. Aracınızla ilgili ani masraflara karşı dikkatli olmalı, geciken vergi, ceza ödemelerinizi ihmal etmemelisiniz. Bütçenizi aşan kredi çekimlerinin altına girmek riskli olabilir. Anne tarafındaki aile büyüklerinizden birinin rahatsızlığını duyabilirsiniz. Uzunca zamandır miras yolu ile beklediğiniz parasal gelirleriniz artabilir. Hukuksal zorlu bir mücadelenin sonucunda kazanacağınız maddi bir kazanç veya mirasla ilgili yeni gelişmeler yaşayabilirsiniz.

Yengeç Burcu (21 Haziran- 22 Temmuz)
Sevdiğiniz kişinin gücüne güç katacağı günlerden geçmektesiniz. Kalbi boş olan Yengeç burçları bu süreç ile kalplerini sevgiye açacak bir kısmı ise güçlü kişiler ile evlilik yapacaklar. Eş adaylarının gizli yönleri olabilir aman dikkat. Arkadaş ortamınızda gizliden gizliye sizi kıskananları farkedebilir, manüpülasyonlar sebebiyle içsel anlamda huzursuz olabilirsiniz. Kimileriniz için kıskanılmak içten içe hoşunuza gidecek. Bu Yeniay ile birlikte aldığıınız haberler sonucunda sizden saklanmış pek çok konunun haberini alacaksınız. Aldığınız haberler sonucunda bazıları eskiden beri görüştüğü kişiler ile aralarına mesafe koyacak. Bu olaylar adeta akrabalar arasında küslük olmasına zemin hazırlayan olaylar olabileceği gibi eski bir aşkınızın siz onun hayatındayken yaptığı haksızlıklarla yüzleşmenizle de olabilir. Maddi durumunuzda önümüzdeki günleri düşünerek daha temkinli adımlar atmalısınız. Yükselen burcunuzun karşısında oluşan Plutonik Yeniay ile kemik bölgeniz, saç, deri ve bağırsak bölgenizdeki sağlık problemlerinizi ihmal etmeyiniz.

Aslan Burcu (23 Temmuz- 22 Ağustos)
Bugün hayatta ben de varım diyeceğiniz pek çok konu ile karşı karşıya kalacaksınız. İş hayatınızda güçlü birileri ile karşılaşabilir ve yardım alabilirsiniz. Gücünüzü toparladığınız günlerden geçerken ancak garantici olan yapınız sebebiyle yeni atılım yapacağınız projelerinizi baltalama riskiniz bulunuyor, aman dikkat. Yabancılarla iş yapan bir şirket sahibi veya çalışanı iseniz önümüzdeki ay daha çok destek göreceğiniz bir projenizin atılımlarını yapabilirsiniz. İş yerinizde niyetinden emin olmadığınız kişiler tarafından manipüle edilme riskiniz bulunuyor. Projelerinizi sizin yerinize kendileri yapmış gibi gösterebilirler aman dikkat. Parasal konularda atacağınız adımlar için eşinizden destek alabilirsiniz. Ancak eşinizin size vereceği destek uzun süreçte eşinizin ailesi ile aranızda bazı sıkıntılara ve Şubat ayında eşiniz ile aranızın açılmasına sebep olabilir, aman dikkat. Kalp ve sinir sistemi rahatsızlıklarına karşı dikkatli olmalısınız.

Başak Burcu (23 Ağustos- 22 Eylül)
Yeni bir aşk isteyen kalbi boş olan Başak burçları kalplerini aşka açacakları bir süreç içindeler ancak hayatınıza girecek kişinin gizli yönleri bulunuyor, aman dikkat. Bazıları için ise son 3 yıl içinde yaşadığı onu acılar ile dönüştüren bir aşkı tam anlamıyla kalbinden çıkarma süreci. Enerjinizi tazelemek için kısa seyahatler yapabilirsiniz.. Şans oyunları ve yatırımda olan bir paranız bulunuyorsa avantajlı bir döngü içerisindesiniz. Estetik veya güzellikle ilgili bakım yaptırmak istediğiniz bir süreçten geçiyorsanız tamamen değişeceğiniz bir süreç sizinle birlikte olacak. İnternet, internetteki verileriniz, bilgisayar ve telefon sisteminizdeki bazı verilerin güvenliğinden emin olmalısınız. Yeni bir ev almak isteyenler için gökyüzü muazzam destek veriyor.

Terazi Burcu (23 Eylül- 22 Ekim)
Gizli düşmanlarınızın açık düşmanınız olacağı günlerden geçmektesiniz. Ayrıca beraberliğinizdeki kişinin ve aile bireylerinizin sorumluluklarının çok ağır geldiği bir süreçten de geçiyor olabilirsiniz. Eşiniz ile oluşan olaylarda sakinliğinizi korumazsanız önümüzdeki Şubat ayında hayatınızla ilgili önemli kararlar vermek durumunda kalabilirsiniz. Ayrıca eşinizin sağlığına dikkat etmelisiniz. Kalbi boş olanlar için eskiden birlikte olduğunuz birinin yakın çevresinden alacağınız haberler karşısında artık tamamen kalbinizden o kişiyi attığınız yeni bir döngüye giriş yapmaktasınız. Sağlık açısından olası rahim problemleri ve düşüklere açık günlerden geçmektesiniz. Sıkıntı ve stresi biraz azaltmalısınız. Evinizin içerisinde olası sıkıntılı günlerden geçebilirsiniz. Belki de evinizi değiştirmek veya içinde değiştirebilecek yeni bir dekorasyon yapmak ruhunuza iyi gelebilir. Evsiz kişilere gün içerisinde yardım etmeniz sizi pek çok negatiften koruyacaktır.

Akrep Burcu (24 Ekim- 21 Kasım)
Kardeşlerinizin sağlığıyla ilgilenmeniz gereken bir süreçten geçmektesiniz. Olası küslükler veya kırgınlıklar oluşmasını istemiyorsanız biraz alttan almayı deneyimleyebilirsiniz. İletişimdeki manipülatif yapınız yakın çevrenizdeki pek çok kişinin sizden uzaklaşmasına sebep oluyor olabilir ve aranızda geri dönüşü olmayan kırgınlıklar oluşuyor olabilir, aman dikkat. Kalbinizdeki kişinin sizden sakladığı gizli şeyler ruhsal anlamda sizi yorsa da yakın bir zaman içerisinde sürpiz bir şekilde görüşmeler yaşayacak ve konunun iç yüzünü öğreneceksiniz. Beraberliği olanlar ve ev değişikliği yapmak isteyenler bu Yeniay ile birlikte Yeni bir eve geçiş yapabilir. Kaybettiğiniz bir hamileliğin yerine sürpiz bir şekilde yeniden hamile kalacağınız yeni bir sürecin içine giriyor olabilirsiniz.

Yay Burcu (22 Kasım – 21 Aralık)
Gelir kapılarınız güçlü insanlar aracılığıyla artabilir ancak parasal durumunuzda olası riskler de bulunuyor. Yatırım yapmayı planlıyorsanız dikkatli adımlar atmalısınız. Çevrenizdeki kişilere verdiğiniz tepkiler pek çok kişi tarafından eleştiriliyor olabilir, aman dikkat. Sizi sevenlerin kıymetini bilmeniz ve desteğini almanız gereken günlerden geçmektesiniz. Beraberliği olan ilişkilerde bu Yeniay ile birlikte şoke edici bir şekilde ayrılıklar ve uzunca zamandır tanıdığı bir arkadaşı ile yeni bir aşka merhaba diyebilecekleri etkiler söz konusu. Evli ve çocuğu olan kişiler ise çocuklarının sağlığına ve olası kazalara karşı dikkatli olmalılar. Borsa, kumar ve alternatif para kazançlarınız bulunuyorsa riskli atılımlar yapmak maddi durumunuzda sıkıntılara sebebiyet verebilir, aman dikkat.

Oğlak Burcu (22 Aralık – 19 Ocak)
Uzunca süredir sağlık problemleriniz bulunuyorsa tekrar tetiklenebilir. Olası kontrollerinizi zamanında yaptırmalı ve önlemlerinizi almalısınız. Sizi rahatsız edebilecek türden kişilere karşı dikkatli olmalısınız. Zarar vermek isteyen kişileri fark ediyorsanız yetkili birimlere mutlaka haber vermelisiniz. Bulunduğunuz çevrede güç kazanacaksınız ancak öncelikle içinizde sizi yoran maddi manevi ne varsa çözümlemelisiniz. Evini ve işini değiştirmek isteyen Oğlak burçları gökyüzü niyetiniz doğrultusunda yeni iş teklifleri ve ev fırsatları ile karşınıza çıkabilir.

Kova Burcu (20 Ocak – 18 Şubat)
Sevdiğiniz bir kişinin hastalığı sizi üzebilir ve ruhsal anlamda yorabilir. Olası hastalıklara siz de oldukça açıksınız. Sadaka vermek ve dua etmek sizi pek çok enerjiden koruyacaktır. Parasal konularda ani oluşabilecek kayıplar söz konusu, harcamalarınıza dikkat etmelisiniz.. Yatırımlarınızı değerlendirmeden önce iyice düşünmelisiniz. Sevdiğiniz kişinin ailesiyle, yakın akrabalarınızla ve komşularınızla yaşayabileceğiniz gerginliklere dikkat etmelisiniz. Sizden saklanan bazı gerçeklerle karşılaşabilirsiniz. Psikolojik sıkıntı yaşayanlar mutlaka yardım almalılar.

Balık Burcu (19 Şubat – 20 Mart)
Önemli bir dernek veya yardım kuruluşunda çalışmak için adım atmak istiyorsanız gökyüzü sizi destekliyor. Bu yurtdışı veya medya bağlantılı önemli bir proje de olabilir ve üzerinde ortalama 3 yıldır emek veriyor olabilirsiniz. Önümüzdeki 6 günlük döngüde başvurularınızı yapabilir, isminizden söz ettirebilirsiniz. Arkadaş ortamınızdaki güçlenen yapınızdan rahatsız olanlar ile yollarınız ayrılabilir, üzülmeyiniz. Kandırıldığınız konuların gerçek yüzünü öğrenmek üzeresiniz. Güçlü insanlardan yakın zamanda yardım alacaksınız. Beraberliğinizde meyvelerini Eylül ayında toplayacağınız yeni bir sürecin içerisine girmek üzeresiniz. Bu belki bir evlilik veya bebek olabilir.

Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.