17 Ekim 2014 Cuma Günlük Burç Yorumları

İlk olarak Burç yorumlarını sizlere aktarmadan önce bugüne ait burçlarınızı okurken lütfen yükselen burçlarına göre okumanızı ve bizleri takip etmenizi istiyoruz. Her gün olduğu gibi sitemizde günlük burç yorumları, haftalık burç yorumları ve aylık burçlar olmak üzere Astronolojiyle ilgili herşey burada. Burçların özellikleri ve burç yorumlarının yanı sıra fal yorumlarınada sizler için göz attık.

Aşağıda verilen burç yorumları 17 ekim 2014 cuma gününe özel yorumlar paylaşılmıştır. Sizlerden gelen yorumlarda bizler için çok önemli olduğunu belirtelim ve Bu burç yorumları hakkında siz değerli ziyaretçilerimiz sorularınızı ve yorumlarınızı aşağıdaki yorum kısmından hemen yazarak bizlerle paylaşabilirsiniz.
Türkiye saatine göre perşembe 10:14 ile cuma04:17 saatleri arasında ‘Ay Boşlukta’ kalacak. Ay’ın açısız kalacağı bu saatlerde, yeni girişimlerinizin de boşa düşmemesi için acele etmemelisiniz.

KOÇ Burcu Yorumları 17 Ekim 2014 özellikleri:
Grupsal enerjilerle beraber hareket etmek iş hayatınızda avantajınıza olabilir. Grupla çalışmanın avantajlarından yararlanmalısınız. Yakın çevre ilişkilerinizde beklenmedik olaylar yaşayabilirsiniz.

BOĞA Burcu Yorumları 17 Ekim 2014 özellikleri:
Özel yaşantınızda mutlu olmadığınız ortamları değiştirme arzusuyla hareket edeceksiniz. İlişkinizdeki pürüzleri temizlemek için uygun bir gün. Maddi konularda birtakım sorunlar yaşayabilirsiniz.

İKİZLER Burcu Yorumları 17 Ekim 2014 özellikleri:
Bugün iş ortamınızda halletmeniz gerekenleri tek başınıza yapacağınıza, başkalarından yardım isteyebilirsiniz. Aklınızda başka planlar varken, ekstradan çıkacak bir iş bu planlarınızı altüst edebilir.

YENGEÇ Burcu Yorumları 17 Ekim 2014 özellikleri:
Aşk hayatınızda veya düzenli ilişkilerinizde bugün bazı şeyleri gözden geçirme fırsatı bulacak, sorunlu yanlarınızı düzeltmek için uğraşacaksınız. Gerçek düşüncelerinizi açıklarken abartıdan uzak durun.

ASLAN Burcu Yorumları 17 Ekim 2014 özellikleri:
Ailevi konularda halledilmesi gerekenler üzerine düşeceksiniz. Mutlu olmadığınız şartları geride bırakma isteğiyle hareket edebilirsiniz. Sosyal ortamlarda paylaşımlarınız da abartıya kaçabilirsiniz.

BAŞAK Burcu Yorumları 17 Ekim 2014 özellikleri:
Aşk hayatınızda karışık bir olayı temizlemek için harekete geçebilirsiniz. Önemli işlerinizde kolektif enerjiyle davranmaya çalışın, çünkü iletişim yönünden çevrenizdeki insanlardan destek göreceksiniz.

TERAZİ Burcu Yorumları 17 Ekim 2014 özellikleri:
Ailenize yönelik harcamalarınızın derinine inebilir, gereksiz giderlerin nedenini sorgulayabilirsiniz. Maddi konularda bu hafta şanslısınız. İşinizde sizi harekete geçirecek şeyler duyabilirsiniz.

AKREP Burcu Yorumları 17 Ekim 2014 özellikleri:
Hayatınıza yönelik olaylarda yakın çevrenizden destek göreceksiniz. Çevrenizde birçok şeyi değiştirme arzusuyla dolu olacaksınız. Özel hayatınızda abartıya kaçma huyunuz yüzünden zorlanmayın.

YAY Burcu Yorumları 17 Ekim 2014 özellikleri:
Özel hayatınız ve sosyal çevre ilişkileriniz gayet uyumlu. Etrafınızdaki insanlara yardım etmek istiyor ama zaman zaman kaynak bulmakta zorlanıyorsunuz. Sağlığınız konusunda aşırı iyimserlikten kaçının.

OĞLAK Burcu Yorumları 17 Ekim 2014 özellikleri:
Sosyal ortamlarda oldukça paylaşımcı bir yapı sergileyeceksiniz. Arkadaşlarınızın problemlerine çözüm bulma arayışınız yüksek olacak. İş hayatınızda hızlı olan iletişiminiz sizi duygusal olarak yorabilir.

KOVA Burcu Yorumları 17 Ekim 2014 özellikleri:
Harekete geçmek istediğiniz noktalarda olumlu adımlar atabilirsiniz. Olayların perde arkasında neler döndüğüne dair araştırma dürtünüz olacak. Beklemediğiniz alanlardan destekler alıyorsunuz.

BALIK Burcu Yorumları 17 Ekim 2014 özellikleri:
Bulunacağınız ortamlarda kolektif çalışmalar gerçekleştirebilirsiniz. Yapacaklarınız konusunda etrafınızdan destek göreceksiniz. Ailenize yönelik olaylarda abartılı davranışlar sergileyebilirsiniz.

Bu burç yorumları hakkında Sizin burç yorumunuz tutuyorsa ve siz değerli ziyaretçilerimiz sorularınızı ve yorumlarınızı aşağıdaki yorum kısmından hemen yazarak bizlerle paylaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir