19 Ekim 2014 Pazar Günlük Burç Yorumları

Gökyüzü bugün neler söylüyor? Burçlar haftayı nasıl tamamlayacak? Gün içinde enerji değişimleri nasıl bir yol izleyecek?

Koç burçları ve yükseleni Koç olanlar: (21 Mart – 19 Nisan): Bugün maddi kaynaklarınızı kontrol etmenizi öneririm. Satın almanız gereken şeyler gündeme gelip harcamalarınızı artırabilir. Daha gerçekçi olmalı, ekonomik açıdan risk almamalısınız. Bütçenizi düzenleyerek masraflarınızı planlamalısınız. Böylece maddi açıdan kendinizi daha güvende hissedeceksiniz.

Boğa burçları ve yükseleni Boğa olanlar: (20 Nisan – 20 Mayıs): Gün içinde kendinize vakit ayırarak dış görünümünüze özen gösterecek, kişisel bakımınıza yöneleceksiniz. Dolayısıyla da etrafınızdaki insanların dikkatini çekerek bakışları üstünüzde toplayacaksınız. Sağlığınız adına yapmanız gereken şeyler varsa onları da ihmal etmemelisiniz. Bugün kendinizi şımartmanızı tavsiye ederim.

İkizler burçları ve yükseleni İkizler olanlar: (21 Mayıs – 20 Haziran): Bugün biraz daha sabırlı olmalısınız. Geçmiş konular gündeme gelip canınızı sıksa bile sakinliğinizi korumanızı öneririm. Kontrol edemeyeceğiniz olaylar sebebiyle sinirlenebilirsiniz. Beklemede kalmak, hatta geri planda durmak enerjinizi boşa harcamamanızı sağlayacak. Bugünü manevi konulara ayırmanız faydalı olur. Dua etmek iyi gelecek.

Yengeç burçları ve yükseleni Yengeç olanlar: (21 Haziran – 22 Temmuz): Gün boyunca yalnız kalmayacaksınız. Arkadaşlarınız, dostlarınızla bir araya geleceğiniz şartlar oluşacak. Sosyalleşmeniz sayesinde kendinizi daha mutlu hissedeceksiniz. Grup, dernek ya da ekip çalışması yapmak için iyi bir gündesiniz. Birlikten güç doğacağını göreceksiniz. Bunun sayesinde gelecek günlere daha iyimser bakacaksınız.

Aslan burçları ve yükseleni Aslan olanlar: (23 Temmuz – 22 Ağustos): Gün içinde oldukça önemli kişilerle beraber olabilirsiniz. Ön planda olduğunuzu bilmeli ve gerekenleri yerine getirmelisiniz. Fırsatları iyi değerlendirdiğinizde işinizi geliştirme şansı elde edeceksiniz. Saygınlığınızı artırmak için hedeflerinizi iyi belirlemeli, emin adımlarla ilerlemelisiniz. İşinizle ilgili konulara yönelebilir, umduğunuzdan güzel fırsatlar yakalayabilirsiniz.

Başak burçları ve yükseleni Başak olanlar: (23 Ağustos – 22 Eylül): Uluslararası konulara yönelmeniz gereken bir gündesiniz. Turizm, basın yayın, medya ya da uzak yerlerle ilgili işleri daha kararlı bir şekilde gündeme getirebilirsiniz. Bu alanlarda tanışacağınız yeni kişiler size yeni bir bakış açısı kazandırabilir. İyimserliğiniz ve girişkenliğiniz sayesinde kazançlı çıkmanız olası.

Terazi burçları ve yükseleni Terazi olanlar: (23 Eylül – 22 Ekim): Maddi konuları düzenlemeniz gereken bir gündesiniz. Özellikle eşinizle birlikte harcamalarınızı kontrol etmenizde yarar var. Ortak paylaşımlarınızı, hisseli kazançlarınızı, kredi ve borç ilişkilerinizi gözden geçirmelisiniz. Vergi, prim, geri ödeme gibi konular da gündeme gelecek. Olası harcamalar için yedek bütçe ayırmanızı öneririm.

Akrep burçları ve yükseleni Akrep olanlar: (23 Ekim – 21 Kasım): Eşiniz ya da ortağınıza uyum sağlamanız gereken bir gündesiniz. Partnerinizin duygusal ihtiyaçlarını karşılamanız gerekecek. Birlikteliğinizin daha sağlam devam etmesi için ortak bir paydada bulunmanız yerinde olur. Birlikte alacağınız kararlar daha sağlıklı bir ilişki kurmanıza yardımcı olacak.

Yay burçları ve yükseleni Yay olanlar: (22 Kasım – 20 Aralık): Gün boyu ağır işler sizi bekliyor olacak. Dolayısıyla tatilin sonuna geldiğinizi hissedebilirsiniz. O yüzden iyi bir plan yapmalı, işlerinizi düzenlemelisiniz. Özellikle gündelik işlerinize yardımcı olacak kişilerle irtibata geçmeli, iyi bir diyalog kurmalısınız. Size yardım edenlerin duygularıyla ilgilenmeniz de iyi olacak. Gün içinde daha düzenli ve verimli olmaya çalışmalı, pratik hareket etmelisiniz.

Oğlak burçları ve yükseleni Oğlak olanlar: (21 Aralık – 19 Ocak): Evinizdeki, ailenizdeki sorumlulukların öne çıkacağı bir gündesiniz. Tatilinizi bitirip eve döndüyseniz, pek çok işi halletmeniz gerekebilir. Güvenliğiniz ve rahatınız için yapmanız gereken işleri ertelememelisiniz. Fırsat bulursanız evde yapacağınız küçük değişiklikler huzurunuzu artıracak, evdeki kişilerin de sizinle yakınlaşmasına yardımcı olacak.

Kova burçları ve yükseleni Kova olanlar: (20 Ocak – 18 Şubat): Çocuklarla birlikte geçireceğiniz güzel bir gündesiniz. Tatilin son zamanlarını iyi değerlendirebilirsiniz. Yanı sıra kendinize daha fazla zaman ayırmanız da mümkün. Spor yapabilir, güzel bir film seyredebilir ya da sinemaya gidebilirsiniz. Hobilerinize, sevdiğiniz şeylere daha yakın olacaksınız. Böylece neşeniz artacak, mutlu olacaksınız.

Balık burçları ve yükseleni Balık olanlar: (19 Şubat – 20 Mart): Yakın ilişkilerinizin gündeme geleceği bir gündesiniz. Yeni şeyler duyabilir, öğrenebilirsiniz. Kardeş, komşu ya da akranlarınızla bir arada olabilir, fikir alışverişinde bulunabilirsiniz. Yapacağınız ziyaretlerle komşuluk ilişkileriniz gelişecek. Yanı sıra ticari bağlantılarınız da güçlenecek. Ancak hızlı kararlar vermemelisiniz.

Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.