28 Ocak 2017 Cumartesi Günlük Burç Yorumları

Burç Yorumları ile geleceğe dair tahminler uzmanlarımız tarafında hazırlanarak siz değerli okuyucularımızın takdirine sunulmaktadır. Umarızki tahminlerimiz siz değerli okuyucularımızın beklentisini karşılar.

Koç Burcu 28 Ocak 2017
Abartılı bir yaşam tarzını seven koçlar, bu yıl da bu heveslerinden vazgeçmeyecekler. Her zaman göz önünde olan koçların popülerlikleri, özellikle iş hayatında artmaya devam ediyor. Bu yıl sürpriz aşklara yelken açacak olan koçlar, büyük kıskançlıklarla karşı karşıya kalacaklar.

Boğa Burcu 28 Ocak 2017
Lüks ve para tutkusu olan boğaları 2017 yılında, savurganlıktan kaynaklanan maddi sıkıntılar bekliyor. Bu yıl harcamalarınıza dikkat etmelisiniz. Dost ve aşk ilişkilerinde çok sadık olmanız, size birtakım avantajlar sağlayacaklar. İç güdülerimize güvenerek, size güven vermeyen insanları etrafınızdan uzak tutmalısınız. Aksi takdirde, her zaman yaşadığınız arkadaş ihanetleri sizi bekliyor olacak.

İkizler Burcu 28 Ocak 2017
Çift karakterli olan ikizleri bu yıl, diğer karakterlerinden dolayı zor zamanlar bekliyor. Yılın ikinci yarısına kadar, zor kararlar verebileceğiniz anlar yaşayacaksınız. Bu konuda ikinci karakterinize güvenmeyin ve onu baskı altında tutun. Yılın ikinci yarısından sonra ise, hayatınız oldukça düzene girecek ve tüm sıkıntılarınızdan kurtulacaksınız.

Yengeç Burcu 28 Ocak 2017
2017 burç yorumları yapılırken en dikkat çeken burç yengeçler olmuştur. Egolarını kontrol edemeyen yengeçler bu yıl, çok duygusal anlar yaşayacaklar ve büyük kırgınlıklara maruz kalacaklar. Duygusal olarak son derece kırılgan ve alıngan geçireceğiniz bir yıl sizi bekliyor. Bu konuda son derece dikkatli olmalı ve küçük şeylere alınarak, etrafınızdaki insanları kaybetmemelisiniz.

Aslan Burcu 28 Ocak 2017
İş hayatında son derece başarılı bir yıl geçirecek olan aslanları, aşk hayatında olumsuz bir yıl bekliyor. Henüz bir sevgiliniz yoksa, bu yıl da yalnızsınız. Eğer sevgiliniz varsa, onunla ilgilenmeye özen gösterin. Çünkü yoğun iş hayatınız, ilişkinizi etkileyecek gibi görünüyor. Kariyerinizde yükselme olacak ve sürpriz iş teklifleri alacaksınız. Ancak yoğun tempoda çalışmanız, sağlığınızı biraz olumsuz etkileyecek.

Başak Burcu 28 Ocak 2017
Titizlikleri ile ön planda olan başakları bu yıl, iş hayatlarında olumlu gelişmeler bekliyor. Hem iş hem de aşk hayatlarının bu titizlikten nasibini alması, başakların her iki alanda da başarılı olmalarını sağlayacak. Ancak aşk hayatında günübirlik ilişkiler ve çapkınlıklar görünüyor. Evliliğinin bitmemesi için, gizli ilişkilerden uzak durmalısınız.

Terazi Burcu 28 Ocak 2017
Hayatlarını dengede yaşamaya önem veren teraziler, sağlık ve güzelliği ön planda tutmaktadır. Ancak kış aylarında bu denge olumsuz gidecek ve gereksiz kilo alacaksınız. Ayrıca sağlığınızda bir takım bozulmalar olacak ancak bunları bahar aylarında üzerinizden atacak ve tekrar normale döneceksiniz. Hayatınızın aşkı ise, yaz aylarında karşınıza çıkacak.

Akrep Burcu 28 Ocak 2017
Aşk hayatında son derece başarılı olan akrepleri bu yıl da sürpriz aşklar bekliyor. Evlilik planlarınız varsa, gerçekleştirmek için acele edin. Çünkü bunun için en doğru zaman 2017 olacak. Ayrıca aşk hayatınızda yaşadığınız ve yaşattığınız gereksiz kıskançlıklar, bir takım problemleri de beraberinde getirecek.

Yay Burcu 28 Ocak 2017
Yeni yılda burç yorumları yapılırken en dikkat çeken burçlardan biri de yaylar olmuştur. Çocuksu ruhları ve eğlenceye düşkün olmaları, pek çok olumsuzluğu da beraberinde getirecek. Ancak dostlukları son derece kuvvetli olan yaylar, sosyal hayatlarında başarıyı yakalayacak.

Oğlak Burcu 28 Ocak 2017
Tutumlu olmaları ile bilinen oğlaklar, 2017 senesini çok kazançlı olarak geçirecekler. Özellikle iş hayatında yükselen oğlaklar, maddi olarak refaha kavuşacaklar. Aşk hayatlarında ise güzel bir yıl oğlakları bekliyor olacak.

Kova Burcu 28 Ocak 2017
Zekalarının üstünlüğü ile bilinen kova burçları, bu yılı iş hayatını çok iyi geçirecekler. Maddi olarak rahatlayacakları ve bol miktarda para kazanacakları bir yıl onları bekliyor.

Balık burcu 28 Ocak 2017
Kaprisli ve alıngan tavırlarıyla dikkat çeken balıkları, zor bir yıl bekliyor. Bu alınganlıklarınız sosyal hayatınızda pek çok olumsuzluk yaşamanıza neden olurken, aşk hayatınızı çıkmaza sokacak. Alınganlık konusunda çok dikkatli olmalısınız. Azımsanmayacak önemdeki iletişim konuları bu sene biraz baskı altına alınmışlık hissiyatı verebilir. Bu sebeple özellikle anlaşmalarınız da ayrıntıya girin ve gizli noktalara odaklanmaya ve her şeyi ayyuka çıkarmakta çok önemli. Bununla beraber sanat faaliyetlerinde iletişime dönük çalışmalarınız hız kazanabilir ve başarılı olabilirsiniz.

Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.