Alişan, Kayahan’ı unutmadı

Kuzey Kıbrıs’ta Merit Crystal Cove Hotel’de sahne alan Alişan, performansına geçtiğimiz günlerde hayatını kaybeden usta sanatçı Kayahan’ı anarak çıktı.

Kayahan’ın bir şarkısını seslendiren Alişan, “Kayahan’a Allah’tan rahmet diliyorum. Bütün alkışlarınız Kayahan’a gelsin” dedi. Dinleyenler uzunca süre alkışlarına devam edince Alişan, Kayahan’dan iki parça daha seslendirdi.

Seyircilerin yoğun ilgisiyle karşılaşan Alişan, neredeyse şarkılarının çoğunu sahneye çıkarak dans eden hayranlarıyla birlikte söyledi. “Sanki yılbaşını kutluyoruz, ne güzel bir coşku” diyen Alişan, gelen istek parçaları da geri çevirmedi. Sabah programında Survivor’da yapılan yarışmaları partneri Çağla Şikel’e uygulayan Alişan, ‘Ben hayatta Survivor’a katılamam. Açlığa dayanamam. Formumu programımda ağırladığım diyetisyen ve doktorlar sayesinde koruyorum. Onlardan öğrendiğim şeylere dikkat ediyorum. Ancak, kebaba da aşırı bir düşkünlüğüm var” dedi.

Program yaptığı Çağla Şikel ile gelecek yıl yeni projeler yapmak istediklerini de belirten Alişan, bunun dizi mi program mı olacağının henüz belli olmadığını söyledi. Sorular üzerine ticaretle ilgili düşüncelerini de paylaşan Alişan, “Ticaret yaparsam kendi işimle ilgili bir şey yaparım. Başka bir sektöre girmem. Yapımcı olarak işlere imza atmak istiyorum. Ben müziği çok seviyorum. Müzikten hiç bir zaman kopmak istemiyorum” dedi.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir