Arap turistler Kıbrıs’ta coştu

Arap ülkelerinde Süper Star’ı olarak anılan Ragheb Alama ve Keman virtüözü Divanessa’nın performanslarıyla unutulmaz bir gece yaşattılar.

Ajda’yla yeniden

Ajda Pekkan, 14 Ekim Cumartesi akşamı Merit Crystal Cove Hotel’de hayranlarının karşısına çıkacak

Pamuk Prenses Ajda

Süper Star Ajda Pekkan, enerjisi ve sevilen şarkılarıyla hayranlarını eğlendirdi.

Ekimde yeni albüm geliyor

Merit Cristal Cove Hotel’de yaklaşık 2000 kişiye müzik ziyafeti çeken Ebrü Gündeş’i ünlü isimler yalnız bırakmadı..

Bayram havası yaşattı

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nda Merit Crystal Cove Hotel’de sahne alan Gülben Ergen, kırmızı beyaz tercih ettiği özel kostümü ve coşkusu ile tam bir bayram havası yaşattı.

23 Nisan’ın ünlüleri

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda birçok otelde ünlü sanatçılar sahne almaya hazırlanıyor.

Kıbrıs Moda’ya doydu

“Kıbrıs Moda Günü”, geçtiğimiz akşam Girne Merit Crystal Cove Hotel’de görkemli bir şekilde düzenlendi.

Hayranlarını kırmadı

Ebru Gündeş, sahnesinde Kayahan ve Adnan Şenses’in şarkılarını söyledi. Gündeş, konuklarla yakından ilgilenip, fotoğraf da çektirdi.

“Göbeğim gitti, yarım gitti”

Merit Crystal Cove Hotel’de sahne alan Fatih Ürek, pek çok şarkıcının popüler parçalarını seslendirerek konuklarını eğlendirdi.

Süper Star’a “Onur’’ Rozeti

Ülkemizde Merit Crystal Cove Hotel’de sahne alan, Türkiye’nin Süper Star’ı Ajda Pekkan, sahnede barış mesajı vererek Fransızca şarkı söyledi.

Keyifli bir gece

Merit Crystal Cove Hotel’de canlı performans serisine devam eden ünlü şarkıcı Cenk Eren, konuklarına keyifli bir gece daha yaşattı.

Düet beğenildi

Merit Crystal Cove Hotel’de sahne alan Gökhan Tepe, davetini kırmayarak sahneye gelen Safiye Soyman ile muhteşem bir düete imza attı.

Davullu zurnalı eğlence

Kuzey Kıbrıs’ta Merit Crystal Cove Hotel’de sahne alan Serdar Ortaç, temposu hiç düşmeyen eğlenceli bir geceye imza attı.

Hadise Kıbrıs’ı salladı

Merit Crystal Cove Hotel’de bayramın ikinci günü sahne alan Hadise, tatillerini Kuzey Kıbrıs’ta geçiren konuklarına keyifli bir gece yaşattı.

Haifa büyüledi

Sesi, güzelliği ve politik duruşuyla “Ortadoğu’nun Madonnası” olarak da anılan Lübnanlı Haifa Wehbe, Merit Crystal Cove Hotel’de unutulmaz bir konser verdi.