Arap dinleyicilerime albüm yapmak istiyorum

Merit Crystal Cove Hotel’de sahne alan Alişan, performansına geçtiğimiz günlerde hayatını kaybeden usta sanatçı Kayahan’ı anarak çıktı.

Kayahan’ın bir şarkısını seslendiren Alişan, “Kayahan’a Allah’tan rahmet diliyorum. Bütün alkışlarınız Kayahan’a gelsin” dedi. Dinleyenler uzunca süre alkışlarına devam edince Alişan, Kayahan’dan iki parça daha seslendirdi.

Seyircilerin yoğun ilgisiyle karşılaşan Alişan, neredeyse şarkılarının çoğunu, sahneye çıkarak dans eden hayranlarıyla birlikte söyledi. “Sanki yılbaşını kutluyoruz, ne güzel bir coşku” diyen Alişan, gelen istek parçaları da geri çevirmedi.

“Survivor’a katılmam”
Konser sonrasında basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Alişan, Kuzey Kıbrıs’ı çok sevdiğini, çok farklı ülkelerden gelen dinleyicilerin de kendisini izlemesinden hoşlandığını söyledi.

Alişan, “Özellikle Arap ülkelerinin buraya ilgisi büyük. Benim de hayalim Ortadoğu’ya hitap edecek, tamamen orası için yapılacak bir albüm” dedi. Ünlü Arap kanalı Arabica’ya da röportaj veren Alişan, Arap müziğini çok sevdiğini, dinlediği Arap sanatçılar olduğunu söyledi.

Sabah programında Survivor’daki yarışmaları, partneri Çağla Şikel’e uygulayan Alişan, “Ben hayatta Survivor’a katılamam. Açlığa dayanamam. Formumu, programımda ağırladığım diyetisyen ve doktorlar sayesinde koruyorum. Onlardan öğrendiğim şeylere dikkat ediyorum. Ancak, kebaba da aşırı bir düşkünlüğüm var” dedi.

Program yaptığı Çağla Şikel ile gelecek yıl yeni projeler yapmak istediklerini de belirten Alişan, bunun dizi mi program mı olacağının henüz netlik kazanmadığını söyledi. Sorular üzerine ticaretle ilgili düşüncelerini de paylaşan Alişan, “Ticaret yaparsam kendi işimle ilgili bir şey yaparım. Başka bir sektöre girmem. Yapımcı olarak işler yapmak istiyorum. Ben müziği çok seviyorum. Müzikten hiç bir zaman kopmak istemiyorum. Televizyonu da seviyorum; ikisi arasında seçim yapamam. Oyunculuk hayatımda olacak. Hayalimde sinema filmi yok, ama güzel proje gelirse oynarım” dedi.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir