Bitti denilen ‘Kısmetse Olur’ geri dönüyor

Bir hafta boyunca yayınlanmayan ve akıbeti hakkında çeşitli iddialar ortaya atılan Kısmetse Olur’un 417. bölüm fragman yayınlandı. Kısmetse Olur yeni bölümleri artık sadece kanal D’nin resmi sitesinde yayınlanacak.

Yayınlanan son KHK ile evlilik programlarının geleceği de tartışma konusu olmuştu. Bazı programlar yayın hayatına devam ederken Kısmetse Olur ise bir hafta boyunca yayınlanmadı. Programı yakından takip eden izleyiciler ise “Yarışma bitti mi?” sorusunu sormaya başlamışken bugün yayınlanan fragmanın ardından projenin devam edeceği fakat sadece internetten yayınlanacağı ortaya çıktı.

Kısmetse Olur yeni bölümde Aycan ve Didem arasındaki anlaşmazlık, Onur ve Adnan dostluğunun sonunu mu getiriyor? Melis, neden Adnan’ın eski dostlarını silmesine tepki gösterdi?

Kısmetse Olur yeni bölüm fragmanında, Melis, İlkay için özel bir dövme yaptırıyor. Koluna yaptırdığı “İlkMel” dövmesiyle İlkay’a büyük bir jest yapan Melis, nasıl bir tepkiyle karşı karşıya kalacak? Gelinler evinde Aycan ve Didem kavgası devam ediyor. Didem, Aycan’la olan arkadaşlığını tamamen bitirdiğini söylüyor. Bu anlaşmalıklar damatlar evinde de tepkilere neden oluyor…

Mynet Magazin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir