Cage Club hız kesmiyor

Açıldığı günden bu yana Girne gece hayatına damgasını vuran ve değişik konsepti ile ilgi odağı olan Cage Club, yine bir dünya starına kapılarını açıyor. Romanya’nın 22 yaşındaki en genç bayan sanatçılarından Ruby, bu gece (19 Ağustos Cuma) Cage Club’ta muhteşem bir performansa imza atacak.

“Ruby” 2010 yılında başlattığı başarılı dans / club projesi sonrası bir çok kişinin takdirini ve ilgisini kazandı. İlk parçası “Touch Me” ile sesini müzik dünyasına kanıtlayan Ruby’nin bu parçası Türkiye, Yunanistan, Hollanda, Fransa, Arnavutluk ve hatta Arjantin’ radyolarının üst sıralarında yer aldı.

Bu başarısının ardından ikinci parçası “Get High” için İspanya’nın en büyük starlarından biri olan Nelly Furtado, Bob Sinclair, Pitbull, Juanes, Shakira, Inna gibi bir çok dünya starıyla düetleri olan “Juan Magan” ile düet gerçekleştirmeyi başardı. Ruby’nin “Touch Me” şarkısından çok etkilenen Juan Magan bu düeti Ruby’e kendisi önerdi.

Müzik hayatına başladığı günden bu güne Ruby; Almanya, Rusya, İspanya, Porketiz, Yunanistan, Fas gibi birçok ülkede onlarca konser verdi ve Türkiye’de dahil olmak üzere bu ülkelerin radyolarında üst sıralara yerleşti. Şu anda dünyaca ünlü yıldız Pat Farrell ile düet hazırlığında olan Ruby bu düetlerinin klibini de Monte Carlo’da çekecek.

Ruby, 4 dansçısıyla beraber kendi şarkılarının yanında başarılı coverları ve muhteşem dans showlarıyla dinleyecilerine bu gece Port Cratos Cage Club’ta unutulmaz bir gece yaşatacak.

Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir