Çok eğlenceli bir geceydi

Girne Rocks Hotel’deki, Fatih Ürek konserine adeta ünlüler akın etti.

Fatih Ürek şarkılarıyla ünlü isimlere göbek attırırken, Mehmet Ali Erbil sanatçıyı dinlemeye gelenlere, bayram harçlığı olarak dolar dağıttı.

Fatih Ürek, Kurban Bayramı’nın ilk gecesi Girne Rocks Hotl’de sahne aldı. Kıvrak şarkılarıyla herkesi coşturan sanatçı, misafirlerine keyifli bir gece yaşattı.

Sanatçıyı dinlemek için Girne Rocks Hotel’e gelen ünlü isimler, hem tatilin hem de eğlencenin tadını çıkardı. Fatih Ürek’i dinlemeye gelenler arasında Oya Başar, Selçuk Yöntem, Tarık Ünlüoğlu eşi Gülenay Kalkan, Nur Yerlitaş, Mahmut Tuncer, Emel Müftüoğlu ve Nilgün Belgün vardı. Oya Başar ilerleyen saatlerde önce oturduğu yerde Nilgün Belgün ile Fatih Ürek’in şarkılarıyla dans etiler. Ardından da kendilerini sahneye atarak adeta Fatih Ürek ile şov yaptılar.

Nur Yerlitaş sürpriz solist
Fatih Ürek masalar arasında olaşırken modacı ve televizyon yıldızı Nur Yerlitaş’ı es geçmedi. Ünlü modacının yanına yaklaşan sanatçı önce objektiflere poz verdi ardından da Nur Yerlitaş’ı şarkı söylemeye ikna etti. Nur Yerlitaş, Beşiktaş’ın eski santraforu “Demba Ba”ya da uyarlanmış şekliyle de bilinen rahmetli Müslüm Gürses’in “Hangimiz Sevmedik” adlı şarkısını söyledi.

“Kasap” Mehmet Ali, dolar dağıttı
Gecenin sunucusu ve şovmeni Mehmet Ali Erbil de sahneye, üzerine giydiği beyaz kasap önlüğü ile çıktı. Kurban Bayramı esprileri ile çevresindekileri kahkahaya boğan sanatçı, eline aldığı bir deste doları da salondakilere bayram harçlığı olarak dağıttı.

Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.