Kamp sürüyor

Bu yıl 12’nci kez gerçekleştirilecek “Miss Fashion TV 2017 Güzellik Yarışması” finalistleri Rocks Hotel’deki kampa devam ediyor.

Eski dostlar aynı sahnede

Nil Burak’ın sahne aldığı Girne Rocks Hotel’de eski dostlar gecesi yaşandı… Nil Burak’a sahnede Cihan Ünal da eşlik etti.

Sibel Can’a yoğun ilgi

Türkiye’nin sevilen isimlerinden Sibel Can Girne Rocks Hotel’de verdiği konserinde sahnede adeta gül yağmuruna tutuldu.

Diva’dan iki konser

Türk Sanat Müziğinin Divası Bülent Ersoy bugün ve yarın akşam Girne Rocks Hotel’de sahneye çıkacak.

Candan’ın sahne şıklığı

Candan Erçetin, sahne aldığı Girne Rocks Hotel’de sahne aldı. Erçetin, sesinin yanı sıra gecede giydiği abiyesiyle de göz kamaştırdı.

İş ve tatil ikisi bir arada

Aşkın Nur Yengi, kızı Nazlı ile birlikte geldiği Kıbrıs’ta hem iş hem de tatil yaptı. Nazlı annesini kulisten izledi.

Nilüfer siyahlar içinde

Pop müziğin güçlü ve efsane isimlerinden Nilüfer, Girne Rocks Hotel’de hayranlarıyla buluştu. İki konser veren sanatçı deyim yerindeyse rüzgar gibi esti.

Best Model Turkey, bu yıl da KKTC’de

Kurucu başkanlığını Erkan Özerman’ın yaptığı ve geleneksel olarak düzenlen Best Model of Turkey Yarışması bu yıl da ülkemizde yapılacak. 13 Eylül akşamı Girne Rocks Hotel’de düzenlenecek yarışmada, 20 kız ve …

Girne “Arapsaçı”na dönecek

Türkiye’nin sevilen pop sanatçılarından Funda Arar, güçlü sesiyle Girne Rocks Hotel konuklarına unutulmaz 2 gece yaşatacak.

Şarkıları ile konukları mest etti

Türkiye’nin pop müzik dalında bir numarası olan Hande Yener, Girne Rocks Hotel’de iki gece üst üste verdiği konseriyle konuklara unutamayacakları saatler yaşattı.

Gelinlik giydi

Haute-couture temsilcilerinden modacı Vural Gökçaylı’nın defilesine Özge Ulusoy damgasını vurdu

Gülşen; Sürekli diyetteyim

Ünlü şarkıcı Gülşen Roks Hotel’deki yemekli konserinde “0 beden” olmasının sırrını açıklayarak sürekli diyette olduğunu söyledi