Cumhuriyet güzelleri 15 kasım’a hazır

15 Kasım 1983 yılında dünyaya ilan edilen , yaşayan ve yaşatılacak bir olgu olan ‘KKTC’ , Perşembe günü 29. yaşını kutlayacak. KKTC’nin tüm yerleşim birimlerinde törenlerle kutlanacak olan KKTC Cumhuriyet Bayramı’na son güzellik kraliçelerimiz de hazır.

26.Geleneksel Miss Kuzey Kıbrıs 2012 Güzellik Yarışması Kraliçesi Cemile Aktanlı, 2. güzel Suzan Can ve 3. güzel Yağmur Karabiber ,yarışmanın Kurucu Başkanı Bülent Günkut ile birlikte bu anlamlı ve çok özel gün için bir araya geldiler..

Cumhuriyet Güzelleri onurlu ve gururlu

Kraliçe Cemile Aktanlı ve nedimeleri Suzan Can ve Yağmur Karabiber 29 yaşındaki KKTC’nin son güzellik kraliçeleri olmaktan onur ve gurur duymakta…Cemile Aktanlı , Dünya Barış Güzeli Yarışması ,Suzan Can ‘ Bayan Yerküre ‘ yarışması ve Yağmur Karabiber de ‘Avrupa Güzeli’ yarışmalarında başarı ile yer almaktan onur duymaktalar…’ KKTC bir gün mutlaka tanınacak..Bundan eminiz….Her alanda her dalda olduğu gibi güzellik yarışmaları arenasında da ‘ Bayan KKTC’ olarak yer almaya devam edeceğiz..Bu yolda Bülent Günkut gibi usta bir duayen ‘ Bir Kıbrıs Sevdalısı’ ile aradan geçen başarılı uzun otuz iki yılında olduğu gibi ,aynı hızla devam edeceğiz..”

Lefkoşa’da Cumhuriyet Güzelleri olarak Foto Göksel’de bir araya gelen ülkemizin son güzellik kraliçeleri Cemile,Suzan ve Yağmur, Günkut ile birlikte, heyecanla Perşembe günü kutlanacak ‘ Cumhuriyetimiz 29. yaşında ‘ kutlamalarını beklemekte.
Kıbrıs Magazin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir