Bülent Günkut’tan anlamlı çağrı

Miss Kuzey Kıbrıs Güzellik Yarışması Kurucu Başkanı ve Günkut Ajans sahibi Bülent Günkut, koronavirüs salgını nedeniyle ‘Evde kal’ çağrısında bulundu.

Adaylar basına tanıtıldı!

Bir Bülent Günkut Prodüksiyonu olarak, 33. Miss Kuzey Kıbrıs Güzellik Yarışması ve 22. Bay Kuzey Kıbrıs Yarışması 2019, 31 Temmuz 2019 Çarşamba gecesi The Arkın Colony Hotel’de gerçekleşecek.

İskele’nin güzelleri seçildi!

51’inci Geleneksel İskele Festivali, 36’ncı Gençlik Yarışması ile devam etti. Yılın genci Azra Kızılbora ve Arseven Dağar oldu..

Kendini kanıtladı

Ülkemizin 1998 Güzeli Burcu Betin, Miss Kuzey Kıbrıs 2017 Yarışması’nda Bülent Günkut’la birlikte sunuculuk yaptı.

Son iki gün

“34. Yılın Genç Kızı ve Yılın Genç Erkeği 2017” yarışması yarın akşam yapılacak.

Başvurular sürüyor

Geleneksel İskele Festivali kapsamında düzenlenen Yılın Genç Kızı ve ve Yılın Genç Erkeği Yarışması, 7 Temmuz’da yapılacak..

“Güzellikleri Yaşa ve Yaşat”

“31. Miss Kuzey Kıbrıs Güzellik” yarışması Başbakanlık Uyuşturucu ile Mücadele Komisyonu, “20’nci Bay Kuzey Kıbrıs” yarışması ise Kanser Hastalarına Yardım Derneği himayelerinde yapılacak.

Ödüllerini aldılar

Astra Group sponsorluğunda yapılan Miss Kuzey Kıbrıs Güzellik Yarışması ve Bay Kuzey Kıbrıs 2016’nın ödül takdim töreni yapıldı.

Güzellerin deniz keyfi

Ülkemizde yarın akşam düzenlenecek Miss Kuzey Kıbrıs ve Bay Kuzey Kıbrıs yarışmacıları dün Arkın Palm Beach Hotel’de denizin tadını çıkardılar.

Ödüller verildi

Bülent Günkut ve Olgan Mustafa’nın 1997 yılından beri düzenlediği “Işıltılar Gecesi,” 20. yılını kutladı.

Yeni zanaatkârlar yetişti

VTCT okuluna bağlı olarak çalışan merkez, Salamis Bay Hotel’de gerçekleşen muhteşem mezuniyet töreniyle 2016 mezunlarına diplomalarını teslim etti.

Mankenliği sevdi

Miss Kuzey Kıbrıs 2015 beşinci güzeli Şifa Selçuklu, mankenliği çok sevdiğini belirtti.

Kraliçelik tacını Tuğçe taktı

Rakiplerini geride bırakarak Yılın Genç Kızı ünvanını almaya hak kazanan isim İskele’den yarışmaya katılan Tuğçe Erdönmez oldu.

Dila tanıtıma geliyor

Dila Pekdemir, bu akşam başlayacak 39. KKTC Uluslararası Fuarı’nda stant açacak olan Alu Denizalp’in tanıtım etkinliğine katılacak.

Modayı yakından takip ediyor

Miss Kuzey Kıbrıs 2014 Kraliçesi Sevim Suzi Yusufoğlu, geçtiğimiz akşam Tango To Buddha Restoran & Bar’da eğlenenler arasında yer aldı.

Yeni yaşını kutladı

Ebru İlkhan, Lefkoşa’da düzenlenen bir partide yeni yaşını kutladı. Partiye, Günkut Ajans Direktörü Bülent Günkut ve manken dostları yalnız bırakmadı.

Günkut Ajans 33 yaşında

Günkut Ajans 33’üncü kuruluş yıldönümünü, Golden Tulip Hotel’de düzenlenecek etkinlikle kutlayacak.

Yeni kraliçe Merve Özkurt

Bir Bülent Günkut Prodüksiyonu ”2013 Miss Kuzey Kıbrıs Güzellik Yarışması” dün akşam Golden Tulip Hotel’de gerçekleşti.