Dört bin kişiyle birlikte okudu

Girne Belediyesi tarafından düzenlenen “7. Girne Kültür ve Sanat Günleri”nin açılış konseri, geçtiğimiz akşam Girne Amfi Tiyatro’da gerçekleşti.

Türkiye’nin sevilen müzik sanatçılarından Sıla, bu yıl “Aydınlık bir gelecek için sanat” sloganıyla düzenlenen etkinlik kapsamında sahneye çıktı. Muhteşem bir performans sergileyen Sıla, “Joker”, “Mürekkep”, “Yeni ay” ve “İmza” albümüne uzanan geniş ve özel repertuarıyla, kendisine konser boyunca eşlik eden yaklaşık 4 bin dinleyicisine unutulmaz müzik ziyafeti sundu.

Şarkılarını seyircilerle birlikte söyleyen Sıla, konserde, “Oluruna Bırak”, “Yan Benimle”, “Sevişmeden Uyumayalım” gibi sevilen şarkılarını da seslendirdi.

Girne Belediye Başkanı Nidai Güngördü, etkinliklerin ana temasının “Aydınlık bir gelecek için sanat” olduğuna dikkat çekti. Sıla ve ekibine sergiledikleri performanstan dolayı teşekkür etti. 7. Girne Kültür ve Sanat Günleri’nde 20 Haziran Salı günü Ankara Devlet Tiyatrosu “Ya Devlet Başa Ya Kuzgun Leşe” isimli tiyatro gösterisi yer alacak.

Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.