Girne’ye güçlü bir soluk geliyor

Girne bölgesi bugün yepyeni ve iddialı bir mekana kavuşuyor. Cheetah adıyla, Girne’nin girişinde hizmete açılacak olan mekan bu özel gece için oldukça güzel bir program hazırladı.

Hayko Cepkin ile rock rüzgarı esecek

Türk rock müziğinin sevilen ismi Hayko Cepkin, Girne Kültür Sanat Günleri etkinlikleri kapsamında yarın akşam (6 Ağustos salı) Girne Amfi Tiyatro’da konser verecek.

Girne’de ‘Hadise’ çıktı

Girne Belediyesi’nin düzenlediği 9. Girne Kültür Sanat Günleri, Türkiye’nin sevilen  sanatçılarından Hadise’nin verdiği konserle devam etti.

Girne, kültür ve sanata doyacak

Girne Belediyesi’nin düzenlediği 9. Girne Kültür Sanat Günleri, yarın Ankara Sanat Tiyatrosu tarafından sahnelenen “Bir Valize Ne Sığar Ki” isimli tiyatro oyunuyla başlıyor.

Kurtalan Ekspres bugün Girne’de

Girne Belediyesi’nin bu yıl 6’ncısını düzenlediği “Girne Kültür Sanat Günleri” bu akşam Kurtalan Ekspres’in vereceği konserle devam edecek.

Koray Avcı geliyor

Özgün tarzıyla son zamanların popüler sanatçısı Koray Avcı, kısa bir aradan sonra ülkemizde konser verecek.

Zuhal Olcay bugün Girne’de

Girne Belediyesi 5. Kültür Sanat Günleri kapsamında Zuhal Olcay ve Dünyanın Yerel Müziği grubu bugün Girne Amfi tiyatro’da konser veriyor.

Girne, Fazıl Say’ı ağırlayacak

Dünyaca ünlü klasik müzik sanatçısı Fazıl Say güçlü yorumuyla dikkat çeken şarkıcı Serenad Bağcan eşliğinde 5 Haziran Cuma günü Girne’de sahne alacak.