En güzeli danimarka’dan çıktı

Ülkemizin gözde mankenlerinden Evşen Çağlan’ın da aralarında bulunduğu 21 ülke güzelinin katıldığı Miss Exclusive Of The World güzellik yarışmasında Danimarka güzeli birinci oldu.

İzmir´de ilk kez yapılan “Miss Exclusive Of The World” adlı güzellik yarışması için 10 gün önce ülkelerinden modellik ajansları tarafından seçilen Türkiye´ye gelen 21 güzel yoğun bir kamp sonrası Rain´de podyuma çıktı. Şarkıcı Yusuf Güney ve DJ  Burak Yeter´in de aralarında bulunduğu jüri karşısında ter döken güzellerden ilk üç belli oldu.

Çok sayıda davetlinin katıldığı yarışmanın final gecesinde Barış ödülünü Bosna Hersek´ten Sonia Pejenica ve ülkemiz mankeni Evşen Çağlan alırken, Dostluk ödülünü Karadağ Cumhuriyeti´nden Lana Magdelinic aldı.

Danimarka´dan Josephine Hellbrandt birinci, Hollanda´dan Tamara Slijkhuis ikinci, Beyaz Rusya´dan Adelaida Kaupuzha üçüncü oldu. Gece sonunda ise birinciyi açıklayan şarkıcı Yusuf Güney sahne alarak en sevilen şarkılarını hem güzeller hem de davetliler için seslendirdi. Dereceye girenlere çeşitli ödüller verildi. Yarışma sonrası güzellerle şarkıcı Yusuf Güney ve DJ. Burak Yeter, sabahın ilk saatlerine kadar eğlendi.

Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.