Bülent Günkut’tan anlamlı çağrı

Miss Kuzey Kıbrıs Güzellik Yarışması Kurucu Başkanı ve Günkut Ajans sahibi Bülent Günkut, koronavirüs salgını nedeniyle ‘Evde kal’ çağrısında bulundu.

Kamp sürüyor

Bu yıl 12’nci kez gerçekleştirilecek “Miss Fashion TV 2017 Güzellik Yarışması” finalistleri Rocks Hotel’deki kampa devam ediyor.

Sibel çok iddialı

Sibel Demiralp, Miss The Queen Eurasia 2016 Güzellik Yarışması’nda Türkiye’yi temsil edecek.

Tacı yanlış güzele taktılar!

Miss Universe güzellik yarışmasında sunucu kazananı yanlış açıklayınca tacı kısa süreli de olsa yanlış güzele verdiler.

Ebru’nun heyecanlı saatleri

İzmir Aliağa’da bu akşam finali gerçekleştirilecek olan “Miss Exclusive of The World 2015 Güzellik Yarışması”nda “Miss Kuzey Kıbrıs 2014” ikinci güzeli Ebru İlkhan ülkemizi temsil edecek.

Merve oyuncu olmak istiyor

Miss Kuzey Kıbrıs 2015 Güzellik Yarışması’nda dördüncü olan Merve Soygazi, Bilkent ve Mimar Sinan Üniversitelerinin oyunculuk yetenek sınavlarına katılacak.

Ceren Koşar hedef büyüttü

Ülkemizin en gözde mankenleri arasında yer alan Ceren koşar, Güzellik Yarışması’nda Kuzey Kıbrıs’ı temsil edecek.

Kraliçe defileye doymuyor

Antalya´da 2012 yılında düzenlenen Miss Mediterranean Güzellik Yarışması´nda kraliçe seçilen Merve Keskin, mankenlik kariyerine hız kesmeden devam ediyor.

Selfie yaptılar

Serdar Ortaç’ın eşi Chloe Loughnan ve Kıbrıslı modacı Tezel Ziya, Fashion TV Güzellik Yarışması’ndan sonra uzun süre sohbet etti.

Boy farklı espri konusu oldu

Ünlü sanatçı Serdar Ortaç, geçtiğimiz akşam ülkemizde düzenlenen Fashion TV Güzellik Yarışması’nda jüri üyesi olarak yer aldı.

Kalbi boş ama damat gibi

Fashion TV Güzellik Yarışması’nda sunuculuk yapan Erbil, “Evet bu akşam karşınızda damat Mehmet Ali Erbil var” dedi

Güzeller alışveriş yapacak

1001 Airport Mall, “Miss Fashion TV 2015 Uluslararası Modellik ve Güzellik Yarışması” için 40 ülkeden KKTC’ye gelen birbirinden güzel yarışmacıları ağırlayacak.

Kristina Gorn Kraliçe adayı

Antalya’da düzenlenen Miss Euarasia Güzellik Yarışması’nda Ural’ı temsil eden 21 yaşındaki Kristina Gorn, favori isimler arasında gösteriliyor.

Katılım yüksek

Nurgül Yeşilçay Gezi Parkı olayları ile ilgili çarpıcı bir tweet attı.

Bige Yıldırımer dereceye giremedi

Miss Turkey 2009 Güzellik Yarışması’nın 20 finalisti arasında bulunan, Kıbrıs’ta öğrenim gören, İzmirli güzel Bilge Yıldırımer, dereceye giremedi.