Feyza Deniz’den boşanma iddialarına jet yanıt!

15 ay önce evlenen Özcan Deniz ve Feyza Deniz çiftinin boşanacağı iddia edilmişti. Feyza Deniz, sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşımla boşanma haberlerine son noktayı koydu.

Feyza Deniz’den boşanma iddialarına jet yanıt!15 ay önce evlenen Özcan Deniz ve Feyza Deniz çiftinin boşanacağı iddia edilmişti. Feyza Deniz, sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşımla boşanma haberlerine son noktayı koydu.

8 Mart 2018’de dünyaevine giren Özcan-Feyza Deniz çifti, 30 Nisan 2018’de oğulları Kuzey’i kucaklarına almıştı. Sık sık boşanacakları konuşulan çift hakkında bugün 2. Sayfa programında yeni bir iddia ortaya atıldı. İkilinin boşanacağı ve boşanmayı Özcan Deniz’in istediği ifade edilmişti. Ünlü şarkıcının eşi Feyza Deniz, çıkan bu haber sonrası Instagram hesabından yaptığı paylaşımla kafaları karıştırdı. Özcan Deniz ile yurt dışı tatilleri sırasında çekilmiş bir fotoğraflarını yayınlayan Feyza Deniz, paylaşıma “Hayat arkadaşım.. aşık olduğum adam! Sen, benim ve oğlumuzun başına gelen en güzel şeysin.. yerim hep başının üzeri oldu ne şanslıyım ki aşkı seninle deneyimledim. İyi ki bizimsin..” notunu düştü.

Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.