Buray’ın ‘Fenomen’ isyanı

Kıbrıslı sanatçı Buray, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla salgın günlerinde insanların yoğun olarak internet üzerinden etkileşime geçmesini fırsata çeviren isimlere seslendi.

Beyaz elbisesiyle olay pozlar!

Ünlü şarkıcı Jennifer Lopez, sosyal medya hesabından verdiği mesajda takipçilerinin iyimser olmalarını ve şükretmeleri gerektiğini hatırlattı.

Al Pacino’yu öz babası sandılar!

Nevzat Aydın, sosyal medya hesabından Al Pacino’nun doğum gününü kutladı ve birlikte çekilmiş bir fotoğrafını paylaştı. Takipçileri ise Pacino’yu Aydın’ın öz babası sandı.

Bir saatte 100 bin beğeni aldı

Sosyal medya hesabından bir süredir zorlu yoga hareketlerini yaparken görüldüğü kareleri paylaşan Mine Tugay, bu defa farklı bir paylaşıma imza attı.

Yasmin Erbil’den şaşırtan itiraf

Tüm dünyayı hızla etkisi altına alan koronavirüsten korunmak adına kendisini evde önlem amaçlı karantinaya alan Yasmin Erbil, takipçilerinden gelen soruları yanıtladı.

Pınar Deniz’den haber var!

Geçtiğimiz günlerde anneannesini koronavirüs sebebiyle kaybeden oyuncu Pınar Deniz, sosyal medya hesabından bir paylaşımda bulundu.

Karantina Bella’ya güzel!

Bella Hadid, koronavirüs salgınına karşı takipçilerine sık sık evde kalmaları gerektiğini söylüyor. Hadid son olarak beyaz bikinisiyle güneşlenirken pozlarını paylaştı.

Deniz Çakır: Hiçbir şey eskisi gibi olmayacak

Oyuncu Deniz Çakır, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla corona virüsü salgınının etkilerini azaltmak adına kendimizi ev karantinasına aldığımız şu günlerde dikkat çekici tespitlerde bulundu.