GAÜ’ye ünlü yağacak

Girne Amerikan Üniversitesi tarafından bu yıl One Life One Love One World sloganı ve çevre teması ile düzenlenecek Bahar Şenliklerine ünlü yağacak.

Halka açık olarak düzenlenecek etkinliklerde Uğur Dündar, Tarkan Bulut, Selçuk Erdem ve Özlem Tekin konuşmacı olarak katılırke bahar şenlikleri kapsamında Murat Dalkılıç, Kolpa ve Özlem Tekin sahne alacak.

Geleneksel Girne şehir korteji ile başlayacak 2012 Bahar Şenlikleri önemli konukları ağırlayacak. Türk basinin duayeni usta gazeteci Uğur Dündar, açiliş konserinde Türk popunun yeni starı Murat Dalkılıç, stand up dünyasinin yıldızı Tarkan Bulut, GAÜ Star ses yarişmasi, rock müziğinin yükselen grubu Kolpa, Türk mizah ve karikatür dünyasinin usta kalemi Penguen dergisi çizeri Selçuk Erdem, kapanış konseri öncesinde Özlem Tekin söyleşisi ve konseri ile Telsim sponsorluğunda eğlenceli oyunlar, üniversite gruplarinin tiyatro gösterileri ve konserleri ile dj performanslar ve standlar ile GAÜ 2012 Bahar Şenlikleri 7-11 Mayis 2012 tarihleri arasinda Kıbrıs Yerleşkesi Girne Kampüs’te gerçekleşecek.

Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir