GAÜ Öğrencileri ile buluşacak

Neslihan Atagül Doğulu, 14 Mayıs 2019 Salı günü saat 14.30’da gerçekleşecek olan söyleşi ile GAÜ Öğrencileri ile bir araya gelecek.

GAÜ şenlenecek

GAÜ 2019 Bahar Şenlikleri bugün Merve Özbey&Erdem Kınay konseri ile başlayacak. Sonrasında Mor ve Ötesi, DJ Burak Yeter ve Ahmet Evan konserleri ile doyasıya eğlenceye ev sahipliği yapacak

Acun Ilıcalı geliyor

Acun Medya sahibi Acun Ilıcalı, perşembe günü Girne Amerikan Üniversitesi’nde düzenlenecek “Yetenek Sizsiniz” yarışması elemelerinde yer alacak.

Yarışmaya hazırlanıyor

Miss Kuzey Kıbrıs 2015 güzellik kraliçesi Berfe Alisinanoğlu, mankenlik mesleğini sürdürürken, tiyatro eğitimi de alıyor.

Birinci geldi

Miss Kuzey Kıbrıs 2015 birincisi Berfe Alisinanoğlu, uzun boyuyla dikkatleri üzerine çekti.

Hem okuyacak hem işleyecek

Miss Kuzey Kıbrıs 2015 kraliçesi Berfe Alisinanoğlu, ailesiyle tatil yapıyor. Alisinanoğlu, Günkut Ajans’ın düzenleyeceği etkinliklerde de yer alacak.

Eski görevine döndü

Yüksek lisans öğrenimini sürdüren ve daha önceki yıllarda birçok eğlence merkezinde halkla ilişkiler görevi yapan Ceren Önder, bu görevine geri döndü.

Kırkaltı, hayranlarıyla buluştu

Türkçe sözlü rock müziğin popüler temsilcilerinden Kırklatı, geçtiğimiz akşam Girne Club Dolce’de rock müzikseverlerle buluştu.