Gençler düzenledikleri kokteylde eğlendi

Girne Belediyesi Basın ve Halkla İlişkiler Birimi’nden yapılan açıklamada; Girne Belediyesi bünyesinde faaliyetlerini sürdüren Genç Vizyon Gençlik Merkezi, Malpas Otel’de yeni yıl kokteyli düzenledi.

Düzenlenen kokteyle Girne Belediye Başkanı Sümer Aygın, bazı belediye meclis üyeleri, genç vizyon kurucu üyeleri, üyeler ve aileler katıldı. Etkinlikte Girne Belediye Başkanı Sümer Aygın ve Genç Vizyon’un kurucu üyeleri Tahsin Gür ile Yağmur Özyalçın birer konuşma yaptı. Girne Belediyesi Halk Dansları Topluluğu’nun gösterileri ve genç vizyon müzik grubunun konseri gecede yer aldı.

Girne Belediye Başkanı Sümer Aygın etkinlikte yaptığı konuşmada; Ülke geleceğinin gençlere emanet edildiği gibi, Girne’nin geleceğinin de gençlerde olduğunu belirtti. Genç Vizyon Merkezi’nde birayaya gelen gençlere güvenlerinin tam olduğunu vurgulayan Aygın, ‘Belediye olarak her kesime olduğu gibi, gençlerimize de özel olanaklar sunma çabası içerisindeyiz. Girne Kültür Merkezi’ne de hizmete açtığımız çok amaçlı salon ve toplantı odaları bunun bir kanıtıdır’ dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir