Günkut Ajans 30 yılı geride bıraktı

KKTC’nin ilk ve en köklü mankenlik ve fotomodellik ajansı olan Günkut Ajans 30 yıllık engin deneyim ve etkinlikler sürecini, yepyeni kadrosu ve ajans kataloğuna girmeye hak kazanan yeni marka modeller ile birlikte kutladı.

Günkut Ajans Pizza Town sponsorluğunda gerçekleşen, 30 .Yıl Kutlaması ve Hoşgeldin Yeni Yıl partisi, magazin basını, davetliler ve ajansın marka modelleri eşliğindeki yemekli gecede kutlandı. Pizza Town, Akustik Ses Işık, Oral Fotoğrafçılık, Lastex, Arkadaş Pastanesi, Artentiss Cosmetic, Midye Butik, TPS Store, Erülkü Supermarket, Ayra Havai Fişek katkıları ile gerçekleşen kutlama gecesinde, geceye katılan marka modeller hem Bülent Günkut hem de Günkut ailesinin 30. Yıllarını birlikte kutladılar.

Birbirinden ünlü isimler katıldı
Kraliçeler, Marka Modeller Günkut Ajansın 30. yıl kutlama gecesindeydi. Günkut Ajans’a bağlı kraliçeler ve marka modellerden Cennet Erol, Ceyda Tatlı, İmge Kemaloğlu, Durcan Rujdi, Teyfide Akgün, Selen Özdalili, Aliona Tutui, Burcu Kahraman, Pınar Aksu, Başak İnan, Aisulu Erimbetova, Mehriban Durdiyeva yanında erkek modeller de ajans gecesinde yer almanın gururunu yaşadı. Golden Steps danscılarının da katıldığı kutlama gecesinde, ajans direktörleri olarak Akay, Mehmet, Zehra ve Bülent Günkut, Pizza Town tarafından hazırlanan özel 30. yıl menüsü ve pastasını hep birlikte, marka modellerinin alkışları arasında, birbirlerine ikram ederek ve dans ederek coşku içinde kutladı.

Yeni yarışmalar yolda
2011 yılında geleneksel prodüksiyonları olarak Bülent Günkut; 28. Geleneksel Yılın Genç Kızı ve Yılın Genç Erkeği Yarışması, 25. Geleneksel Miss Kuzey Kıbrıs Güzellik Yarışması, 15. Geleneksel Bay Kuzey Kıbrıs Yarışması, 6. Geleneksel Uluslar arası Barış Güzeli Yarışması, 4.Geleneksel Avrupa’nın İncisi Yarışması’nın, Günkut Ajans’ın 31. Yıl etkinlikleri olarak geleneksel olarak gerçekleştirecekleri müjdesini de 2011 hedefleri olarak açıkladı.

Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir