Bülent Günkut’tan anlamlı çağrı

Miss Kuzey Kıbrıs Güzellik Yarışması Kurucu Başkanı ve Günkut Ajans sahibi Bülent Günkut, koronavirüs salgını nedeniyle ‘Evde kal’ çağrısında bulundu.

İskele’nin güzelleri seçildi!

51’inci Geleneksel İskele Festivali, 36’ncı Gençlik Yarışması ile devam etti. Yılın genci Azra Kızılbora ve Arseven Dağar oldu..

Evliliğe ilk adım

Günkut Ajans’ın marka modellerinden Şerife Soybir, dün akşam evliliğe ilk adımı attı.

Son iki gün

“34. Yılın Genç Kızı ve Yılın Genç Erkeği 2017” yarışması yarın akşam yapılacak.

Yeni zanaatkârlar yetişti

VTCT okuluna bağlı olarak çalışan merkez, Salamis Bay Hotel’de gerçekleşen muhteşem mezuniyet töreniyle 2016 mezunlarına diplomalarını teslim etti.

Defilede yer alacak

“Miss Kuzey Kıbrıs” beşinci güzelli Şifa Selçuklu, pazar akşamı Günkut Ajans’ın düzenleyeceği Gelinlik defilesinde podyuma çıkmaya hazırlanıyor.

Objektif karşısına geçti

Mankenlik serüvenine Günkut Ajans’ta devam eden Sıla Güneş, geçtiğimiz haftalarda objektif karşısına geçti.

Mankenliğe “merhaba” dedi

Miss Kuzey Kıbrıs 2015 güzellik yarışmasında beşinci gelen Şifa Selçuklu, Günkut Ajans’ta mankenliğe “merhaba” dedi.

Açılışa renk katacaklar

Günkut Ajans Marka Modelleri, 6 Kasım Cuma günü Girne Karaoğlanoğlu’nda hizmete girecek olan bir güzellik merkezinin açılışında yer alacak.

Hem okuyacak hem işleyecek

Miss Kuzey Kıbrıs 2015 kraliçesi Berfe Alisinanoğlu, ailesiyle tatil yapıyor. Alisinanoğlu, Günkut Ajans’ın düzenleyeceği etkinliklerde de yer alacak.

Kraliçelik tacını Tuğçe taktı

Rakiplerini geride bırakarak Yılın Genç Kızı ünvanını almaya hak kazanan isim İskele’den yarışmaya katılan Tuğçe Erdönmez oldu.

Sıla yarışmaya hazırlanıyor

Hasat Güzellik Yarışması’nın finalistlerinden Sıla Güneş, İskele’de yapılacak Yılın Genç Kızı Yarışması’na katılacak.

Finalistler seçilecek

Alaniçi Hasat Festivali 2015 etkinlikleri çerçevesinde, her yıl geleneksel olarak gerçekleşen Hasat Kral ve Kraliçesi Yarışması da yer alacak.

Marka modeller Lefke’de

Günkut Ajans’ın bünyesinde bulunan marka modelleri Lefke Avrupa Üniversitesi’nin 25’inci yıl etkinliklerinde podyuma çıkacak.

Modayı yakından takip ediyor

Miss Kuzey Kıbrıs 2014 Kraliçesi Sevim Suzi Yusufoğlu, geçtiğimiz akşam Tango To Buddha Restoran & Bar’da eğlenenler arasında yer aldı.

Yeni yaşını kutladı

Ebru İlkhan, Lefkoşa’da düzenlenen bir partide yeni yaşını kutladı. Partiye, Günkut Ajans Direktörü Bülent Günkut ve manken dostları yalnız bırakmadı.

“Kendime güvenim var”

Son dönemlerde yıldızı parlayanlar arasında yer alan manken Ebru İlkhan, geçtiğimiz günlerde katıldığı bir tanıtımda dikkatleri üzerine çekti.