Güzeller alışveriş yapacak

KKTC’nin ilk alışveriş ve yaşam merkezi 1001 Airport Mall, “Miss Fashion TV 2015 Uluslararası Modellik ve Güzellik Yarışması” için 40 ülkeden KKTC’ye gelen birbirinden güzel yarışmacıları ağırlayacak.

Finalistler, bugün 16.00 – 18.00 saatleri arasında 1001 Airport Mall’u ziyaret ederek alışveriş yapma ve keyifli vakit geçirme fırsatı bulacak. Finalistler, Kuzey Kıbrıs basını için bir de özel dans sunumu gerçekleştirecek.
“Miss Fashion TV 2015 Uluslararası Modellik ve Güzellik Yarışması” Fashion TV yayını ile 200’den fazla ülkede yayınlanacak.

Fashion TV Türkiye’nin sahibi Enis Onat’ın organizasyonunu yaptığı ve Kıbrıs Girne Rocks Hotel ana sponsorluğunda düzenlenen “Miss Fashion TV 2015 Uluslararası Modellik ve Güzellik Yarışması”nın finali 14 Haziran Pazar gecesi 10. yılını kutlayacak.

Sunuculuğunu Mehmet Ali Erbil ile Serdar Ortaç’ın İrlandalı manken eşi Chloe Loughnan’ın birlikte yapacakları yarışmaya, Fashion TV’nin sahibi Michel Adam Lisowski ile dünya jet sosyetesinden önemli isimler katılacak.

Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.