Güzeller Kıbrıs’a hayran kaldı

Lefkoşa Türk Belediyesi (LTB) ve Günkut Ajans’ın birlikte organize ettiği Avrupa’nın İncisi (Miss Pearl of Europe) Güzellik Yarışması’na katılan güzeller 8 günlük kamp süresi boyunca KKTC’nin çeşitli tarihi ve turistlik bölgelerini gezmenin yanı sıra ülkemizin seçkin restorantları tarafından ağırlanmanın mutluluğunu yaşadılar.

Pasha Grup ve Golden Tulip Otel ana sponsorluğunun yanı sıra abiyelerde özel 2012 tasarımları ile Akbil Center, mayoda 2012 koleksiyonu ile badellina mayoları M Koçak ve Oğulları, Saçlarda Image Maker Hüseyin Polat ve ekibi, Magic Hand Beauty Center Seral Sökmen ve ekibi, takılarda Fellahoğlu Kuyumculuk’un katkı koyduğu organizasyonda, Büyük Konuk Belediyesi Tesisi (Pine Wine), Locca Disko, Mahzen Restaurant, Eğlence Restaurant, Kemalın Yeri Restaurant, Ice Bowling, Sabor Restaurant, Eziç Premier Restaurant, Californian Restaurant, Cadde Passport, Aspava Restaurant, Pizza Town, Shayna Restaurant, City Life Restaurant da yemekleri ve eğlencesi ile güzelleri büyüledi.

20 ülkeden güzellerin katıldığı Avrupa’nın İncisi (Miss Pearl oF Europe) Güzellik Yarışması yarın akşam Golden Tulip Otel’de yapılacak. Yarışmada KKTC’yi 2011 yılı Miss KKTC güzeli Sevilay İzanoğlu temsil edecek. Yarışma, 21.00’dan itibaren Bayrak Haber kanalından canlı yayınlanacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir