Mercan Kerman, ailesinin gururu oldu

Best Model of North Cyprus birincisi ve Best Model of the World beşincisi Mercan Kerman, YDÜ’de devam ettiği tıp öğrenimiyle ailesini gururlandırmaya devam ediyor.

Best Model için geri sayım başladı

“Best Model Of North Cyprus 2019” güzellik yarışması yarı finali 22 Ağustos’ta, finali ise 29 Ağustos’ta Girne’de Büyük Anadolu Hotel’de yapılacak.

Yeni zanaatkârlar yetişti

VTCT okuluna bağlı olarak çalışan merkez, Salamis Bay Hotel’de gerçekleşen muhteşem mezuniyet töreniyle 2016 mezunlarına diplomalarını teslim etti.

Katalog çekimlerine katılacak

Best Model of North Cyprus 2014 birincisi Öznur Biberoğlu, ülkemizdeki bir firmanın katalog çekimlerinde boy gösterecek.

Yarışmaya katıldığına bin pişman!

Best Model Of North Cyprus modellik yarışmasında taç mücadelesi veren İzber Tarman, yarışma sonrası pişmanlığını sosyal medya hesabı üzerinden takipçileriyle paylaştı.

Esin daha fazla dayanamadı!

Ülkemizin başarılı mankenlerden Esin Terzioğlu, sosyal medya hesabı üzerinden dün akşam gerçekleştirilen “Best Model of North Cyprus” isimli organizasyon ile ilgili sitem dolu bir yazı paylaştı.

“Best Model”ler taçlanacak

Bu akşam yapılacak olan “Best Model of North Cyprus 2015”te 10 erkek 8 kız Best Model olmak için kıyasıya mücadele edecekler.

Podyuma yakıştı

Best Model of North Cyprus 2014 ikinci güzeli Esra Kaya, geçtiğimiz akşam düzenlenen bir defilede podyuma çıktı.

Best modeller Sofya’da

Sevilay Aydın ve Onurhan Dülek, ülkemizi Best Model of the World Yarışması’nda temsil edecek.