Yeni yılda yoğun ilgi gördü

Cratos Premium Hotel bünyesinde hizmet veren Mad Club, yeni yıl akşamı farklı konsepti ve eğlence anlayışıyla dikkat çekti.

Cage Club’tan yaza ‘merhaba’

Gece hayatının tercih edilen kulüblerinden olan Cage Club geçtiğimiz Cumartesi gecesi gösterişli bir açılış partisi ile yaz sezonuna merhaba dedi.

Hardwell mi geliyor?

Cratos Premium Hotel bünyesinde hizmet veren Cage Club, yazda dünyanın en ünlü DJ’lerini Kuzey Kıbrıs halkıyla buluşturmaya hazırlanıyor.

Karnaval coşkusu

Eğlencenin öncüsü Cage Club, bayramın 1. ve 2. günü ‘Carnival’ konseptli organizasyonu ile misafir akınına uğradı.

Cage Club Harikalar Diyarı’nda

Eğlence mimarı Cage Club, geçtiğimiz çarşamba gecesi ‘Worlds of Magic’ konsepti ile herkesi sihirli bir dünyaya götürdü.

Ümmühan Bektaş gecelerde

Bir dönem ülkemizde mankenlik yapan Ümmühan Bektaş, geçtiğimiz hafta arkadaşlarıyla Cage Club’ta eğlenenler arasında yer aldı.

Cage Club harikalar diyarında

Eğlence mimarı Cage Club, geçtiğimiz Çarşamba gecesi ‘Worlds of Magic’ konsepti ile herkesi sihirli bir dünyaya götürdü.

Çılgınca eğlence

Girne’nin eğlence merkezi Cage Club hafta sonu “Don’t Stop The Madnes” partisiyle adayı salladı.

Cambazların şovu büyüledi

Eğlence mimarı Cage Club’ta “Circus Freak” konseptli gecede yapılan şovlarla unutulmaz anlara imza atıldı.

Girne geceleri hep canlı

Girne’nin club eğlencesinin değişmeyen adresi Cage Club’da tempo bir an bile düşmüyor. Dansçılar ve DJ’lerin setleriyle sabahın ilk ışıklarına kadar süren eğlencede dur durak yok.

Kıbrıs Fashion Show büyüledi

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nin en kapsamlı defile organizasyonu olan Kuzey Kıbrıs Fashion Show 2015, Asil Çağıl’ın yaptığı muhteşem defileleyle tanıtıldı.

Eğlence renklendi

Eğlence mimarı Cage Club, geçtiğimiz Çarşamba rengarenk konsepti ile tüm eğlence severleri neşelendirdi.

Cage Club’ta eller havaya

Eğlence sektöründe bir devrin kapılarını açan Cage Club, geçtiğimiz Cumartesi ‘Raise Your Hand’ konseptli gecesi ile tüm eğlence severleri coşturdu.

Rock yıldızları Cage Club’ta

Port Cratos’un bir numaralı eğlence mimarı Cage Club, geçtiğimiz Cumartesi ‘Rock Star’ konseptli gecesi ile keyifli anlara imza attı…

Chloe çalacak, Serdar söyleyecek

Türkiye’nin ünlü sanatçısı Serdar Ortaç ve eşi Chloe Loughnan, 19 Temmuz Pazar günü Cratos Hotel’in 5’inci kuruluş yıldönümü etkinliğinde yer alacak.

Rengarenk şovlar

Girne’nin sevilen mekânlarından birisi olan Cage Club, geçtiğimiz Cumartesi gecesi, eğlence severlere harika bir gece daha yaşattı.

“Köşebaşı” hep canlı

Corner Pub, hayfa içi eğlencesiyle olduğu kadar hafta sonu da DJ’li eğlencesiyle Lefkoşalıları eğlendirmeye devam ediyor.

Umut, yaza hazırlanıyor

Özsoy, Cratos Hotel’in iç kısmında bulunan Cage Club’ta düzenlenecek eğlencelerde yerini alacak.

Perküsyon şov

W Club’da “Feel The Beat” adı altında bir organizasyon düzenlendi.

Gençlerin son favorisi Beyond

Açılmasından bu yana henüz bir ay geçen Beyond Vip Bar, kısa süre içerisinde gençlerin favori mekanları arasında yer almayı başardı.