İş ve tatil ikisi bir arada

Aşkın Nur Yengi, kızı Nazlı ile birlikte geldiği Kıbrıs’ta hem iş hem de tatil yaptı. Nazlı annesini kulisten izledi.

Girne Rocks Hotel’de iki günlük hafta sonu konseri için Kıbrıs’a gelen Aşkın Nur Yengi, sömestr tatiline giren kızı Nazlı’yı da yanında getirdi. Tatile denk gelen hafta sonunu birlikte geçirmek isteyen anne – kız, Kıbrıs’ta da birbirlerinden ayrılmadılar.

Kıbrıslı hayranlarına iki gece en sevilen şarkılarıyla konser ziyafeti çeken sanatçı, giydiği kırmızı işlemeli, göğüs dekolteli elbisesi ve takıları ile dikkat çekti. Konserinde sahneye aldığı dinleyicileri ile fasıl programı da yapan sanatçı, özellikle kendisini dinlemek için Kıbrıs’a gelen hayranı işadamı Özgen Somer ile birlikte yaptığı dans gösterisi büyük alkış aldı. Şarkı söylemedeki ustalığını dans konusunda da ortaya koyan Aşkın Nur Yengi, dans figürleriyle adeta parmak ısırttı.

Kızı Nazlı annesini kulisten izledi…
Sömestr tatiline girdiği için hafta sonunu annesi ile birlikte geçirmek isteyen kızı Nazlı da Kıbrıs’ta annesinin yanındaydı. Anne – kız hem tatil hem iş için geldikleri Kıbrıs’ta birbirlerinden bir an olsun ayrılmadılar. İki gece de annesini sahnede izlemek isteyen dokuz yaşındaki Nazlı’ya yaşının küçük olması nedeniyle salona giriş izni verilmedi. Nazlı da annesini kulisten izlemek zorunda kaldı.

Selçuk Yöntem’le “çiçek”li muhabbet…
Şarkılarını söylerken masaları dolaşan Aşkın Nur Yengi bir ara tiyatro sanatçıları Selçuk Yöntem, Tarık Ünlüoğlu ve eşi Gülenay Kalkan’ın bulunduğu yere geldi. Onlarla şarkılar söyleyen sanatçıya Selçuk Yöntem çiçek vermek istedi. Aşkın Nur Yengi de çiçeği ünlü oyuncunun yakasına takarak karşılık verdi…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir