Kraliçelik tacını Tuğçe taktı

İskele Belediyesi ve Havadis Gazetesi işbirliğinde bu yıl 32.’si düzenlenen Yılın Genç Kızı ve Yılın Genç Erkeği yarışması, Bülent Günkut organizasyonu ile yine ses getirdi.

Yılın Genç Kızı Tuğçe Erdönmez
Büyük seçici kurulun Yılın Genç Kızı ve Yılın Genç Erkeğini seçmekte bir hayli zorlandığı gecede 32. Gençlik Yarışmasında rakiplerini geride bırakarak Yılın Genç Kızı ünvanını almaya hak kazanan isim İskele’den yarışmaya katılan Tuğçe Erdönmez oldu.

Adının açıklanması ile birlikte heyecanı ikiye katlanan Tuğçe, 1000 TL’lik para ödülünün sahibi oldu. Yılın Genç Kızı Tuğçe Erdönmez’e ödülünü İskele Belediye Başkanı Hasan Sadıkoğlu verdi.Yarışma sonucunda ikinciliğe Gülseren Akkoyun, üçüncülüğe ise Gölge Koze layık görüldü.

Herkese teşekkür etti
Yarışma sonunda sosyal medya hesabı üzerinden kısa bir açıklama yazan Erdönmez; “Benim yanımda olan, bana yardımcı olan, herşeyime koşuşturan ve beni destekleyen, bütün arkadaşlarıma ve diğer herkese çook teşekkür ederim. “ notunu paylaştı.

Yılın Genç Erkeği Süleyman Uçar
Gecenin finalinde ismi açıklanan bir diğer isim ise Yılın Genç Erkeği kategorisinde birinci olan Girne’den yarışmaya katılan 18 yaşındaki Süleyman Uçar’dı. O da 1000 TL’lik para ödülünün sahibi oldu. Ödülünü Havadis Gazetesi, Magazin ve Spor Müdürü Mustafa Özsoy’un elinden aldı. Yarışma sonucunda ikinciliğe Mertkan Güler,üçüncülüğe de Adnan Emin seçildi. Yarışmada dereceye giren gençler para ödülünün yanı sıra çeşitli hediyelerin de sahibi oldular.

Yılın genç kızları ve erkekleri aynı karede poz verirken..
Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.