Son iki gün

Geleneksel İskele Festivali kapsamında 1982 yılından beri Bülent Günkut Prodüksiyon tarafından düzenlenen “34. Yılın Genç Kızı ve Yılın Genç Erkeği 2017” yarışması, bu yıl KIBRIS Medya Grubu’nun katkılarıyla gerçekleştirilecek.

Dünyanın hangi ulusundan olursa olsun, kendine güvenen, çağdaş, sportif, kültürlü 1998-2004 doğumlu olan genç kız ve genç erkekler, kendilerine ait spor ve abiye olmak üzere iki farklı kıyafetle yarışmaya başvurabilecek. Gençler, Seçici Kurul önünde boy gösterecek.

Yarışmanın kurucusu Bülent Günkut, “Henüz geç kalmadınız büyük finalde yer almak adına son 2 gün heyecanı için geriye sayım devam ediyor.

Yanlarında 1 spor, 1 de abiye kıyafeti olan kızlar ve erkekler finalist olmaya aday olduğunu dile getirdi.
Yarışmanın Kurucu Başkanı Bülent Günkut tarafından final için podyuma hazırlanacak gençler, KIBRIS TV ve BRT ortak yayını ile de canlı yayında yarışacaklar.

Çalışmanın sürdüğünü ifade eden Günkut, yarışmanın organizasyonunu, sunuculuğunu ve koreografisini kendisinin üstlendiğini söyledi. Yarışmada ilk üçe gireceklere, 1000 TL, 500 TL ve 300 TL nakit para ödülü ve çeşitli hediyeler verilecek.

Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.