Haluk Levent direk dansı yaptı!

Sanatçı Haluk Levent, İzmir’deki orman yangınına dikkat çekmek için konser düzenledi. Konserde direk dansı yapan Levent videoya, “Ne söz verdiysem o” notunu ekledi.

Haluk Levent’ten final coşkusu

Birbirinden güzel etkinliklere imza atan 11. Yeniboğaziçi Pulya Festivali, Türkiye’nin ünlü sanatçısı Haluk Levent konseri ile final yaptı.

Haluk Levent, festivale renk katacak

Türkiye’de olduğu kadar ülkemizde de beğeni ile dinlenen Rock müzik sanatçısı Haluk Levent, 25 Ağustos Pazar akşamı ülkemizde konser verecek.

Haluk Levent, çocuklara sahip çıkacak

Ünlü şarkıcı Haluk Levent, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda hamile kediyi pitbull cinsi köpeğin ağzına atan çocuklara sahip çıkacaklarını duyurdu.

Haluk Levent yeniden

Haluk Levent uzun bir aradan sonra 31 Aralık gecesi Girne’de bulunan Grand Pasha Otel’de hayranların karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

Bölgeye fidan dikin

Haluk Levent, Ayvalık’ta küle dönen orman arazisi için herkese çağrı yaptı..

Hayatını dizi yapacak

Haluk Levent, “Yakında hayranlarımın karşısına bir diziyle gelebilirim. Hayatımı diziye aktaracağım bunun için çalışmalara devam ediyorum” dedi.

Cevdet Aktepe iddialı geliyor

Kıbrıslı müzisyen Cevdet Aktepe şu sıralar yurt dışında albüm yapmak için, İstanbul Kıbrıs arası mekik dokumaya devam ediyor.

Haluk Levent ‘ten yeni albüm

Türkiye’de olduğu kadar ülkemizde de beğeni ile dinlenen Rock müzik sanatçısı Haluk Levent şu sıralar yoğun bir şekilde konserlerine devam ediyor.

Haluk Levent sahne aldı

Esentepe Zerdali Festivali, Haluk Levent ve özel orkestrasını ağırladı. Haluk Levent hayranları şarkılara eşlik etti.

Daha dün gibi aklımda

Haluk Levent, bu yıl 22’nci sanat yılını kutluyor. Ünlü sanatçı geçtiğimiz akşam İstanbul’da bir mekânda sahne aldı.