Kıbrıs

Yeni bestelere çok güveniyor

Ünlü rock sanatçısı Haluk Levent, “Yeni albümde bambaşka bir Haluk Levent göreceksiniz” dedi

Türkiye’nin rock sanatçılarından Haluk Levent, “İzmir Marşı” projesiyle büyük ses getirdi. Yeni projelere hazırlanan Levent, albüm çalışmalarına devam ettiğini söyledi.

Levent, “Yeni albümde bambaşka bir Haluk Levent göreceksiniz” diyerek albümde çok iyi besteler olduğunu ifade etti. Levent, şarkılarının yine herkesi duygulandıracağını belirtti.

Her albümünde olduğu gibi yeni albümünde de Kıbrıslı sanatçıların eserlerine yer vereceğini söyleyen Levent, Kıbrıs konserlerinde de önümüzdeki aylarda başlayacağının müjdesini verdi.

5 milyon kişi izledi
“İzmir Marşı”yla yakaladığı başarıya işaret eden Haluk Levent, çalışmanın Youtube’da 5 milyon kişi tarafından izlendiğini belirtti.

Levent, “Bu şarkıyı dedem için söylemiştim” diyerek Yıldıray Güren’in de şarkıyı çok iyi aranje ettiğini, Kemal Başbuğ’la da güzel bir klip çektiklerini söyledi.

“Vatanım Sensin” dizisi için de “Bir Fırtına Tuttu Bizi” adlı Selanik türküsünü yorumladığını belirten Levent, türkünün kısa zamanda herkesin diline dolandığını ifade etti.

free
web stats
Yorum Yap

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler

Magazin dünyasından son dakika gelişmeler, ünlülerin, mankenlerin, sanatçıların flaş haberleri!

About Us

Mattis ac condimentum sed, iaculis et dui. Integer non lectus luctus, sodales nulla in, blandit dolor.

Nullam quis dolor sed nisi sollicitudin vehicula ac sed magna. Praesent tincidunt facilisis nisl, sit amet suscipit tellus congue nec.

Copyright © 2017 Kibrismagazin.com

To Top