Başkentte eğlence “Frekans”ı

Ülkemizin sevilen gruplarından Frekans Lefkoşa Surlariçi’ndeki 1984 Bahçe’de sahne alarak konuklara müzik dolu, capcanlı bir eğlence yaşattı.

Lefkoşa’da canlı gece

Ülkemizin başarılı sanatçılarından Gizem ve Utku, önceki akşam Lefkoşa’daki No:3’ün sesi oldu.

Sohbet “Wagon”una bindiler

Lefkoşa’da özellikle genç konukların tercih ettiği mekanlardan biri olan The Wagon Bar, Lefkoşa gecelerinde evlerine sığamayanlara ev sahipliği yapıyor.

Surlariçi şenlendi

Radyo Juke, Türkçe Pop Party 70’ler 80’ler 90’lar ve 2000 etkinliği, gectiğimiz Cuma akşamı Lefkoşa Suriçinin sevilen mekanı Papa Bar’da dördüncü kez konuklar birlikte oldu.

Lefkoşa’da Yeni Türkü coşkusu

LTB organizasyonuyla Türkiye’nin en beğenilen müzik gruplarından Yeni Türkü, Cumartesi akşamı başkent Lefkoşa’da unutulmaz bir konser verdi.

Volkan Konak rüzgarı esti

Özgün müziğin güçlü seslerinde Volkan Konak, yılbaşı gecesi sahne aldığı Lefkoşa Golden Tulip Otel’de sevenlerini coşturdu.

Lefkoşa içinde coşkulu açılış

Barricade Lounge & Bar, sezon açılışını yıl boyunca sahnesinde ağırlayacağı ülkemiz grupları “Acustic 4”, “Rast” ve sevilen sanatçılarımızdan Ahmet Evan’ın coşku dolu performanslarıyla yaptı.

Gizem Akbil’den albüm lansmanı

Gizem Akbil, geçtiğimiz günlerde açıkladığı ilk solo albümü “Zamanı Geldi”yi 24 ekim salı gecesi Lefkoşa’da bulunan MekHan Cafe’de tanıtacak.

Lefkoşa’da konser

Lefkoşa Belediye Orkestrası 2017-2018 sezonuna “Frank Sinatra Şarkıları Konseri” ile başlıyor.

Çıkmaz Sokak Partileri başlıyor

Lefkoşa’nın alternatif eğlencesi ‘Çıkmaz Sokak Partileri’ vermiş olduğu uzun bir aranın ardından 11 Kasım 2016 Cuma gecesi her zamanki adresinde sizleri bekliyor.

Başkentte keyifli geceler

Lefkoşa’nın tercih edilen meyhanelerinden biri haline gelen “Meyhaneci”de hafta sonu ve hafta içi birbirinden özel geceler yaşanmaya devam ediyor.

Tezel Ziya gecelerde

Kıbrıslı modacı Tezel Ziya, geçtiğimiz hafta sonu arkadaşları ile birlikte gecelerde yer aldı.

Objektif karşısına geçti

Mankenlik serüvenine Günkut Ajans’ta devam eden Sıla Güneş, geçtiğimiz haftalarda objektif karşısına geçti.

“Bahçe”de çiçekler açtı

Gizem Akbil&Caravan Blue grubu, eğlence severlere davullar ve çeşitli enstrümanlarla zenginleştirdikleri programlarıyla eğlenceli bir hafta sonu gecesi yaşattı.