Justin Bieber tutuklandığı dönem neler yaşadığını anlattı

Kanadalı ünlü pop yıldızı Justin Bieber sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, “7 yıl önce bugün tutuklandım, en iyi dönemim değildi” diye yazdı.

Justin Bieber sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda; 2014’te alkollü araç kullandığı için tututlandığ ve daha sonra kefaletle serbest bırakıldığı güne göndermede bulunarak “7 yıl önce bugün tutuklandım, en iyi dönemim değildi” ifadelerini kullandı.

Bieber paylaşımına şu ifadeleri ekledi:

“Hayatımın o döneminde bulunduğum noktayla gurur duymuyorum. Acı çekiyordum, mutsuzdum, kafam karışıktı, kızgındım, yanlış yönlendiriliyordum, yanlış anlaşılıyordum ve Tanrı’ya kızgındım.”

O günden bu yana hayatının çok fazla değiştiğini söyleyen Bieber “Tanrı beni uzun bir yoldan getirdi. O günden şimdiye kadar bir şeyin farkındayım. Tanrı o zaman bana şimdi olduğu kadar yakındı” dedi ve ekledi:
“Size benden bir tavsiye olarak ‘geçmişinizin Tanrı’nın sizi ne kadar uzun bir yoldan, olduğunuz yere getirdiğini hatırlatmasına izin vermenizi’ söyleyebilirim.”

Şarkıcı ayrıca hayranlarına başlarından geçen utandırıcı olayların bugünü mahvetmesine izin vermemeleri gerektiğini söyledi.

Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.