Hayranlarını kırmadı

Ebru Gündeş, sahnesinde Kayahan ve Adnan Şenses’in şarkılarını söyledi. Gündeş, konuklarla yakından ilgilenip, fotoğraf da çektirdi.

Merit Crystal Cove Hotel’de sahne alan Ebru Gündeş, Kayahan ve Adnan Şenses’ten şarkılar seslendirdi. “Yaşayan efsane” dediği Orhan Gencebay’dan da şarkılar söyleyen Gündeş, hayranlarıyla bol bol öz çekim yaptı.

Kuzey Kıbrıs’a özel uçağı ile gelen Ebru Gündeş, Merit Crystal Cove Hotel’de vereceği konser öncesinde otel odasında dinlenmeyi tercih etti.

Otelin kongre merkezinde özel olarak tasarlanan ve ışık şovlarıyla desteklenen sahnede hayranlarının karşısına çıkan Gündeş, zarafet ve şıklığının yanı sıra aksesuar detaylarıyla da dikkat çekti. Bordo bir kadife elbise ile sahneye çıkan Gündeş, Kayahan’ı işaret ederek “Ne mutlu bana ki, albümünde iki şarkısını söylemiş ender sanatçılardanım” dedi.

Şarkı sonunda yaklaşık bin konuğun hep birlikte ayağa kalkarak alkışladığı Ebru Gündeş, “Her ikisine de Allah rahmet eylesin” diyerek Türk sanat müziğinin usta ismi Adnan Şenses’ten de bir şarkı söyledi. Hayranlarını kırmayarak sahnede bol bol öz çekim yapan Ebru Gündeş, “Yaşayan efsane dediği Orhan Gencebay’dan da şarkılar seslendirdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir