“İnsanlar mutlu olsun, çocuklar ölmesin”

Ünlü sanatçı Funda Arar yılbaşında Merit Crystal Cove Hotel’de sahne aldı.

Merit Crystal Cove Hotel’de sahne alan Funda Arar, 2016’yı Kuzey Kıbrıs’ta konuklarıyla birlikte karşıladı. Beyazlar içindeki kıyafetiyle sahneye çıkan Funda Arar, “İnsanlar mutlu olsun, çocuklar ölmesin’’ mesajı verdi.

Yeni yılı Kıbrıs’ta Merit Crystal Cove Hotel’de karşılayanlar tam anlamıyla bir müzik ziyafeti yaşadılar. Sahneye ilk olarak çıkan Çağrı Köktekin, performansına Fransızca parçalarla başlayıp sevilen Türk sanatçıların şarkıları ile devam etti. Konuklarının yeni yıllarını kutlayarak, ‘’Sağlıklı, mutlu ve huzurlu bir yıl’’ dileyen Çağrı Köktekin, ‘’Ustaya büyük bir alkış’’ diyerek sahneyi Funda Arar’a devretti.

Yılbaşında Merit sahnesinde olduğu için çok mutlu olduğunu söyleyen Funda Arar, bir anısını da anlattı. Yıllar önce bir bayi toplantısında çıktığı sahnede düşerek ayağını kırdığını söyleyen Funda Arar, ‘’O gece sayın Reha Arar çok yardımcı oldu. Hemen bir ambulans çağrıldı ve müdahale edildi. O gecenin sabahında özel uçakla beni İstanbul’a gönderdiler. Bu yüzden hem Reha Bey’in, hem de Merit’in yeri bende bambaşka’’ dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir