“Işıltılar” 21 yaşında

Magazin camiasını her yıl bir araya getiren “Işıltılar Gecesi” kutlaması bu yıl yapılmayacak.

1 Şubat 1997’den beri düzenlenen Işıltılar Gecesi, Zarina Ajans sahibi Olgan Mustafa ve Günkut Ajans sahibi Bülent Günkut tarafından organize ediliyor.

21’inci yılı kutlanan “Işıltılar Gecesi”nin yıldönümü dolayısıyla yapılan açıklamada Mustafa ve Günkut, bu yıl dinleneceklerini bu nedenle kutlama organizasyonu yapılmayacağını açıkladı.

Açıklamada şöyle denildi:
“Gönlümüz ve tek dileğimiz ‘Işıltılar Hiç Bitmesin’… Tek farkındalık bu yıl kutlama partisi yok. Kurucu Başkanlar olarak kendimize dinlenme yılı verdik. Gelecek yıldan itibaren Işıltılar daha yoğun, görsel şovlarla dopdolu kutlama gecelerinde buluşacaktır. Hedefimiz KKTC’de 20 yıldan beri sürekli kendini yenileyen, geliştiren bütün ışıltılara kendilerini daha üretken, verimli, ışıltılı yarınlara hazırlama imkanı vermektir. Hedefimiz son 5 yılın ışıltıları… 2021 yılına doğru bir magazin yolculuğu. Işıltılar Gecesi 25. yılında son 5 yılın ışıltıları 2021’de kutlama gecesinde yaşanacak”.

Bülent Günkut ve Olgan Mustafa, “Işıltılar 21 yaşında… İstedik ki her yıl daha da birbirine destek, kırgınlıklar ve haksız rekabetlerden uzak, bir avuç ışıltı olarak KKTC’de emin adımlarla güzel şeyler adına yol alalım… Işıltılar Gecesi bu toplumda ‘ben de bir ışıltıyım’ diyen herkesin gecesidir… Aramızdan göçen gerek sahne gerekse spor dünyası ışıltılarını gecemizde saygı ve rahmetle anmak görevimizdir” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir