İstanbul’da moda rüzgarı esti

İstanbul’daki Masquerade Club’da Cypaparazzi Fashion Party düzenlendi.

Ünlü modacı Berke Erol ve Enis Barış Küçükçiftci’nin koreografisini yaptığı gecede gösteriler beğeniyle izlendi.
Gecede sahne alan Nilay Dorsa, Gizem Güzelderen ve Hacer Tülü söylediği şarkılarla geceye renk kattı. Ardından sahneye Prens Volkan Kaba çıktı ve yaptığı şovlarla konukların beğenisini kazandı.

Birçok ünlü mankenin yer aldığı defilede Laviva Çelebi ve Kıbrıs’tan giden Aysen Ayten dikkat çekti. Yaklaşık 20 dakika süren defilede, 18 manken; ünlü modacı Berke Erol 2015/2016 kreasyonlarını başarılı bir şekilde tamamladı.

En iyi çıkış yapan sanatçı Sevda Özkaran oldu.Plaketini Cypaparazzi Direktörü Kutay Tuna ve Ortağı Resul Tavşan verdi. İş yoğunluğu nedeniyle ortaklardan Eylül Elif geceye telefonla canlı bağlandı.

En iyi çıkış yapan sanatçı Sevda Özkaran oldu
Gecede, DJ kabininde Aryou Sepassi ve Yağız İnce yer aldı. “Devlerin Aşkı” adlı şarkısıyla listelerde yer alan Sevda Özkaran, yılın en iyi çıkış yapan sanatçı plaketini aldı.

Bu müthiş gecenin organizasyonunu üstlenen Mert Arı ve Onur Sabırlıoğlu’nun düzenlediği geceye ünlü modacı Muammer Ketenci ve birçok ünlü katıldı.

Yılın Girişimcisi ve Organizatörü seçilen Mert Arı’ya ödülünü Kıbrıus Gazetesi magazin sorumlusu Orhan İsmailoğlu verdi.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir