Kıbrıs Moda’ya doydu

“Kıbrıs Moda Günü”, geçtiğimiz akşam Girne Merit Crystal Cove Hotel’de görkemli bir şekilde düzenlendi. Kıbrıs Moda Günü, H&V Ajans Direktörü Hayriye Vurdu tarafından organize edildi.

Koreografını Asil Çağıl’ın yaptığı defilede Türkiye’nin başarılı modelleri Ece Gürsel, Günay Musayeva, Tuğçe Sarıkaya, Tuğçe Dural, Açelya Kartal, Yağmur Ayaz, Sema Şimşek, Olga Fabi, Gamze Balım, Senem Balcı ve Ebru Ürün podyumda fırtına gibi esti.

Yağmur Butik, JustWomen Bostancı Butik olmak üzere ülkemizin seçkin firmalarının kreasyonlarının sergilendiği gecenin sonunda ise Türkiye’nin başarılı Modacısı Zeynep Tunuslu defilesi yapıldı. Mankenlerin saç ve makyajlarını Kryolan’ı üstlendiği geceye katkı koyan firmalara, Hayriye Vurdu tarafından plaket verildi.

Demet Aktaş şarkıları ile renk kattı
“Yol Ver” adlı albümü ile büyük beğeni kazanan Demet Aktaş, gecede iki şarkı ile sahne aldı. Aktaş, “Yol Ver” ve “Beni Alma Onu Al”şarkılarını seslendirdi. Aktaş, gecede giydiği ilginç tasarımlı kıyafeti ile de dikkatleri çekti.

Yağmur butik yeni kreasyonlarını tanıttı
Güzelyurt’ta bulunan ve Damla Aldağ’ın sahibi olduğu “Yağmur Butik”, 2016 İlkbahar/Yaz kreasyonlarını gecede tanıtırken, özelikle siyah ve transparan kıyafetler konuklardan tam not aldı.

Hakan Peker gecede yer aldı
Ülkemizde bulunan ünlü sanatçı Hakan Peker de geceye arkadaşları ile katıldı. Peker, Aktaş’ın seslendirdiği şarkılara da eşlik etti.

Olga Fabi düşme tehlikesi geçirdi
Defilede yer alan mankenler, gece boyunca birbirinden güzel kreasyonları başarılı bir şekilde tanıtırken, manken Olga Fabi bir ara zeminin azizliğine uğradı ve düşme tehlikesi geçirdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir