Kıbrıslı sanatçılar sahne alacak

Bayrak FM, kurulduğu günden bu yana Kıbrıslı sanatçılara verdiği desteği sürdürüyor. Kıbrıslı sanatçıların eserlerini sürekli yayınlayarak gündemde tutan Bayrak FM, sanatçılara destek adına bir adım daha attı.

“Bayrak FM Yaz Konseri” adı altında bundan böyle her yıl düzenlenecek konserle, Kıbrıslı sanatçıların üretimine destek olunuyor.

BRT’den yapılan açıklamaya göre, yaz konserlerinde Kıbrıslı sanatçılar orkestraları eşliğinde kendi eserlerini canlı olarak icra edecek, BRT’de sanatçıların canlı yayın ve konser alanında sanatseverlerle buluşmasına aracı olacak.

Bu yıl ilki gerçekleştirilecek konser gelenekselleştirilerek her yıl yaz döneminde tekrarlanacak. 29 Ağustos Salı akşamı saat 20.00’de BRT Sitesi’nin bahçesinde gerçekleştirilecek ve BRT 1 HD, Bayrak FM ve Bayrak Radyosu’ndan canlı olarak yayınlanacak olan ilk konsere 6 sanatçı katılıyor.

İpek Amber& Bikem Tunar ikilisi, Eril Cambaz, Grup Frekans, Örge Volkan, Ahmet Evan ve Sinan Güzen’in katılacağı konserde, DanceBase de danslarıyla sanatçılara eşlik edecek. Bayrak FM çalışanlarının görevli olacağı geceye, birçok sivil toplum örgütü de davet edildi. Festival havasında geçecek olan konserde, yiyecek, içecek standı kurulacak.

BRT Müdürü Meryem Özkurt, sanatçılara destek adına tüm halkı konsere katılmaya davet etti.

Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.