“Kuzeyin oğlu” Girne’yi coşturdu

Türkiye’nin ünlü sanatçısı, Karadeniz şarkılarının başarılı yorumcusu Volkan Konak önceki akşam Merit Crystal Cove Hotel’de sahne aldı. Ünlü sanatçı 30 Ağustos Zafer Bayramı’nı muhteşem bir performans ile kutladı.

Girne’de hizmet veren Merit Crystal Cove Hotel’de sahne alan ünlü şarkıcı Volkan Konak, 30 Ağustos Zafer Bayramı’nı muhteşem bir performans ile kutladı. Özel olarak kurulan sahnede hayranlarının karşısına çıkan “Kuzeyin Oğlu” lakaplı Volkan “Konak, yaklaşık 900 hayranını “Yaylada Kuzular” şarkısını seslendirerek karşıladı. “Burada herkes benim için kutsal bir varlık. Hepinizi tek elden kucaklıyorum” diyerek hayranlarını selamlayan Volkan Konak, “Buradan çıkarken adam işini iyi yapıyor diyeceksiniz” dedi.

“Yiğidim Aslanım”la ustaları andı
Sanatçı, salonun her iki yanında bulunan projektörlerde gösterilen görüntüler eşliğinde performansına devam etti. Sabahattin Ali, Tuncel Kurtiz, Necip Fazıl Kısakürek, Ahmed Arif, Neşet Ertaş, Deniz Gezmiş, Yılmaz Güney, Kemal Sunal, Adile Naşit, Turan Dursun, Mevlana, Aşık Mahzuni Şerif, Cem Karaca ve Uğur Mumcu’nun görüntüleri eşliğinde “Yiğidim Aslanım” adlı şarkıyı seslendiren Volkan Konak, hayranlarından büyük alkış aldı.

İzmir ve Onuncu Yıl Marşı’nı seslendirdi
“Bayramımız Kutlu Olsun” diyerek İzmir Marşı ve Onuncu Yıl Marşı’nı seslendiren Volkan Konak’a hayranları da hep bir ağızdan eşlik etti. Şarkı aralarında küçüklüğüne dair anıları da mizahi bir dille anlatan Volkan Konak, büyük alkış aldı.

Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir